Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD GORZÓW WIELKOPOLSKI

Specjalnie dla naszych klientów mieszkających w Gorzowie Wielkopolskim przygotowaliśmy intuicyjny system zamawiania paczek, dzięki któremu odbiór przez kuriera DPD może nastąpić jeszcze tego samego dnia. Co ważne na stronie nie trzeba się rejestrować, podpisywać umów lub deklarować ile zleceń będzie się przekazywało w ciągu miesiąca. Forma formularza została przygotowana w ten sposób, by zminimalizować wymagane dane do tych niezbędnych. Dzięki temu jego wypełnienie jest szybkie i bezproblemowe. Wprowadź dane nadawcy, odbiorcy oraz parametry paczki, zapłać i gotowe! Twoja przesyłka została u nas zarejestrowana i przekazana zostanie do realizacji, zaraz po otrzymaniu wpłaty za pośrednictwem BlueMedia, PayU, PayPal, tradycyjnego przelewu lub pobrana ze środków zgromadzonych na koncie. Zapytaj naszych pracowników o najlepsze formy finansowania, jakie możemy Ci zaproponować!

Typy przesyłek nadawanych przez Kuriera DPD

W ramach świadczonych przez BPS i DPD usług realizowane są trzy typy przesyłek. W ramach serwisu krajowego istnieje możliwość nadania standardowej przesyłki typu list, paczka oraz przesyłka dłużycowa. Przesyłki z Gorzowa Wielkopolskiego mogą być dostarczone na terenie całej Polski oraz do krajów Unii Europejskiej, Szwajcarii i Norwegii. Standardowy czas doręczenia przesyłek wynosi zazwyczaj 1 - 2 dni robocze od momentu przyjęcia zlecenia do realizacji. Usługa odbywa się w systemie „od drzwi do drzwi” dla paczek, których waga rzeczywista nie przekracza 31,50 kg. W przypadku przesyłek dłużycowych maksymalna dopuszczalna długość kartonu wynosi 250 cm, zaś suma wymiarów nie może przekroczyć 300 cm. W razie wątpliwości najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z przedstawicielami naszej firmy, którzy doradzą jak poprawnie zarejestrować przesyłkę by została ona przyjęta przez kuriera DPD Polska.

Przesyłki kurierskie DPD Gorzów Wielkopolski - bezpiecznie i zawsze na czas!

DPD to jeden z wiodących na polskim rynku firm kurierskich i z tego też względu trafił do grona naszych kontrahentów. Jesteśmy pełni uznania dla przedstawicieli przewoźnika, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by przesyłki nadawane przez system BPS dotarły w wyznaczone miejsce w najszybszym możliwym czasie oraz w stanie idealnym. Nasze usługi to nie tylko niska, atrakcyjna cena, ale również ekspresowe doręczenie, pomoc ze strony wykwalifikowanej kadry czy pełna swoboda, dzięki braku konieczności zawierania umów. Kuriera z Gorzowa Wielkopolskiego zamówisz bez wychodzenia z domu lub pracy. Kilka kliknięć, uzupełnień danych i paczka trafia do wyznaczonego przez Ciebie odbiorcy w nienaruszonym stanie. Przesyłka może być skierowana zarówno do osoby prywatnej, jak i do firmy, a zlecający nie jest zobowiązany do rejestracji konta w serwisie.

Kto może skorzystać z taniego kuriera w Gorzowie Wielkopolskim?

Mimo że nasza oferta jest niebywale atrakcyjna, nie ograniczamy jej jedynie do klientów biznesowych. Z dyspozycji nadania paczki przez naszą stronę może skorzystać także osoba prywatna czy organizacja pożytku publicznego. W celu przyspieszenia procesu zamawiania paczek specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy łatwy w obsłudze i nie wymagający poświęcenia zbyt dużo czasu formularz, w którym wprowadzić należy kilka najbardziej istotnych danych. Poznając standardową cenę wysyłki paczki przez DPD Polska możesz dokonywać zmian w zakresie usług dodatkowych takich jak doręczenie jej do godziny 9:00 lub 12:00, a także w sobotę. Co więcej, Kurier BPS proponuje swoim użytkownikom niezwykle atrakcyjne warunki finansowania zleceń. Do podstawowych należą oczywiście szybkie płatności internetowe oraz tradycyjne przelewy. Dla stałych, zarejestrowanych klientów dodatkowo przygotowaliśmy systemu wcześniejszego doładowania konta, a także płatność na podstawie wystawienie faktury VAT z 14-dniowym terminem zapłaty.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń