Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD KATOWICE

Kurier BPS to firma świadcząca kompleksowe usługi kurierskie na terenie kraju i za granicą. Nasi klienci mogą skorzystać z usług naszych lub współpracujących z nami przewoźników polskich i zagranicznych. Cały proces wyboru jest niezwykle prosty - każdy może go dokonać poprzez łatwy w obsłudze formularz dostępny na stronie internetowej. Jedną z cenionych i znanych na rynku firm kurierskich, z którą mamy przyjemność współpracować jest DPD - jeden z oddziałów przedsiębiorstwa mieści się w Katowicach. Firma istnieje na rynku od ponad 25 lat i posiada ponad 50 oddziałów na terenie kraju. Rozbudowana sieć logistyczna DPD to nie tylko stacjonarne punkty obsługi klienta, ale również ponad 2000 placówek dostępnych przez 24 godziny na dobę, w których możesz odbierać i nadawać przesyłki przez 7 dni w tygodniu. Oferta BPS dla przewoźnika DPD skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak również biznesowych - również podmiotów z branży e-commerce.

Tani kurier w Katowicach - przesyłki kurierskie DPD

Firma DPD istnieje w Polsce od wielu lat ale od niedawna jest naszym partnerem biznesowym - za pośrednictwem formularza wysyłki dostępnego na naszej stronie, możesz bez problemu nadawać paczki i większe ładunki korzystając z usług wielu firm kurierskich, w tym również DPD Katowice. Podobnie jak wiele podmiotów zajmujących się logistyką i spedycją, DPD kieruje swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ważnym odbiorcą usług są również mniejsze i większe firmy z branży e-commerce - w większości sklepy internetowe. Wysyłając paczkę BPS przez przewoźnika DPD Katowice możesz być spokojny o jej drogę - masz możliwość monitorowania jej, aż do momentu dotarcia do nadawcy. W przypadku wysyłki cennej zawartości, masz możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia. Firma oferuje również szeroki wachlarz usług dodatkowych, m.in. możliwość odbioru pod adresem lub w punkcie doręczenia w sobotę z opcją dostawy do rąk własnych oraz opcja pobraniowa.

Nadawaj i odbieraj przesyłki krajowe i zagraniczne z DPD

Cały proces wysyłania przesyłek z BPS przebiega szybko i jest dziecinnie prosty. Pierwszym krokiem jest przygotowanie paczki i oszacowanie jej wielkości - warto ją dokładnie zmierzyć i zważyć, po to by następnie móc poznać koszt wysyłki. Kolejnym krokiem jest wypełnienie prostego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. W kolejne rubryki należy wpisać dane nadawcy, adresata oraz informacje związane z konkretną przesyłką. W niektórych przypadkach warto również zapoznać się z pakietem usług dodatkowych, takich jak dodatkowe ubezpieczenie cennej zawartości, opcja pobraniowa, dostarczenie paczki w sobotę lub z opcją dostawy do rąk własnych. W BPS do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się by realizowane przez nas usługi były zgodne z oczekiwaniami odbiorców. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności, które można zrealizować na dwa sposoby - za pomocą szybkiego i bezpiecznego przelewu internetowego lub drogą tradycyjną, czyli wypełniając druk przelewu w banku.

Dlaczego warto skorzystać z usług BPS i DPD?

Odpowiedź jest prosta - kluczem jest współpraca - to dzięki niej możemy każdego dnia dostarczać Wasze paczki w odległe zakątki świata - szybko, tanio i bezpiecznie! Staramy się realizować wysyłki w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia, również z możliwością odbioru w soboty. Nasi klienci na każdym etapie mogą monitorować drogę i sprawdzać status swojej przesyłki - wszystko to w domowym zaciszu, na ekranie własnego komputera. Nie wychodząc z domu możesz również skontaktować się z nami za pomocą dostępnej na stronie infolinii - nasii konsultanci nie tylko odpowiedzą na nurtujące pytania, ale również doradzą i pomogą dopasować ofertę do indywidualnych oczekiwań i preferencji. Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych i biznesowych, w tym rozwijającej się branży e-commerce.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń