Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD KIELCE

Wiele firm kurierskich na rynku to wiele możliwości - tylko którą wybrać? Dla laika dokonanie wyboru może być trudne, dlatego postawiliśmy to ułatwić! Firma BPS oferuje swoim klientom kompleksowe usługi kurierskie na najwyższym, światowym poziomie - od kilku lat jesteśmy liderem w transporcie paletowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych - zajmujemy się obsługą przesyłek krajowych i zagranicznych, które realizujemy drogą lądową, powietrzną i przy pomocy frachtu morskiego. Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne podejście, atrakcyjne ceny i pewność, że powierzona nam paczka czy ładunek, trafi do adresata na czas. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie współpraca z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, którzy udostępniają nam swoje zaplecze logistyczne i flotę transportową. Jedną z takich firm jest DPD - za pośrednictwem formularza na naszej stronie, masz możliwość skorzystania z jej usług i zamówienia kuriera bez wychodzenia z domu! Oferta dostępna jest dla mieszkańców wielu polskich miast, w tym również Kielc i okolic.

Tani kurier w Kielcach? Oferta DPD dla klientów indywidualnych i biznesowych.

DPD to znane przedsiębiorstwo logistyczno-transportowe, które cieszy się ogromnym zaufaniem klientów w Polsce i za granicą. Spółka istnieje na polskim rynku od 1991 roku i posiada ogromne zaplecze logistyczne na terenie kraju - w jego skład wchodzi ponad 50 stacjonarnych oddziałów oraz 2000 punktów, w których możesz odbierać i nadawać paczki krajowe i zagraniczne. Oferta DPD skierowana jest do osób prywatnych i firm, również tych działających w branży e-commerce. Podobnie jak wiele działających na rynku firm, również DPD na uwagę zasługuje również szeroki wachlarz usług dodatkowych - do najpopularniejszych należy opcja pobraniowa, doręczenie w sobotę oraz dostarczenie do rąk własnych.

Wysyłaj paczki i ładunki z DPD Kielce za pomocą formularza na naszej stronie!

Mieszkańcy Kielc i okolic mogą zacząć korzystać z usług firmy DPD za pośrednictwem prostego w obsłudze formularza wysyłki w BPS. Umożliwia on nie tylko zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu, ale również wybór przewoźnika oraz oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Znajdziemy tutaj również przejrzysty cennik przesyłek krajowych i zagranicznych, na podstawie którego można wstępnie oszacować koszt nadawanej paczki. Formularz pozwala na wybór opcji wysyłkowych dostępnych w standardzie firmy oraz skorzystanie z pakietu usług dodatkowych, które są zależne dostępności w ofercie wybranej firmy kurierskiej. Formularz intuicyjnie przekierowuje na kolejne strony - w tym na stronę płatności. Opłatę za wybraną usługę możesz zrealizować za pomocą natychmiastowego przelewu internetowego, lub w tradycyjny sposób na poczcie. Teraz wystarczy tylko czekać na wizytę kuriera!

BPS i DPD - zupełnie nowa jakość usług kurierskich

Współpraca z krajowymi i zagranicznymi przewoźnikami takimi jak DPD, to wiele nowych możliwości, również dla naszych klientów. Dodatkowe zaplecze logistyczne, większa flota pojazdów oraz otwarcie na zagraniczne rynki sprawia, że każdego dnia możemy bezpiecznie i szybko transportować powierzone nam przesyłki i ładunki do najdalszych zakątków świata. Naszym atutem jest szybkość - dostarczamy paczki wszystkimi możliwymi kanałami, w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. Dyspozycje poranne staramy się realizować jeszcze tego samego dnia, również w soboty (dla wybranych kodów pocztowych). Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi kurierskie i transportowe na najwyższym, światowym poziomie - co najważniejsze, nie stawiamy wygórowanych cen i nie generujemy ukrytych kosztów. Nasi klienci mogą być pewni, że powierzone nam przesyłki trafią do adresatów szybko, bezpiecznie i z zachowaniem wszelkich rynkowych standardów.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń