Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD KOSZALIN

DPD to przewoźnik, którego charakteryzuje solidność, terminowość i bezpieczeństwo dostarczanych przesyłek. Wybierając tę firmę masz pewność, że Twoja przesyłka w nienaruszonym stanie dotrze do odbiorcy na czas. DPD posiada wiele możliwości, dzięki którym klienci mają swobodę w wybieraniu optymalnych dla siebie rozwiązań. Jest to przewoźnik mogący pochwalić się wykwalifikowaną kadrą, która bardzo dba o to, aby każdy klient był zadowolony z usług firmy. DPD jest częścią sieci, która w całej Europie liczy ponad 32000 punktów, zaś w Polsce placówek jest aż 2000.

Przewagi DPD

Jest to przewoźnik, który oferuje bardzo atrakcyjne ceny zarówno przesyłek zagranicznych, jak i krajowych. Z punktu widzenia klienta, jest to bardzo istotna zaleta, tym bardziej, że coraz częściej wybiera się podczas realizacji zamówień właśnie tę formę dostarczenia czy wysłania przesyłki. DPD ubezpiecza również przewożone towary. Jest to opcja do wyboru przez klienta. W standardzie przesyłkę ubezpieczysz do kwoty 1.000,00 zł. Opcja ta należy do bardzo przydatnych. W trasie wszystko może się zdarzyć. Z posiadaniem ubezpieczenia przesyłki, możesz być spokojny o wysyłany przez siebie towar. Poza tym, firma gwarantuje również możliwość nadania przesyłki pobraniowej. Możliwość ta jest szczególnie przydatna przy sprzedaży internetowej, gdzie ludzie po dwóch stronach swoich komputerów nie znają, się a chcą dokonać uczciwej transakcji. Kolejnym atutem jest zastrzeżenie godziny doręczenia przesyłki do adresata. Możesz tutaj wybrać przedział czasowy, w którym twoja przesyłka ma być doręczona. Odbiorcy nie w tygodniu w domu? Nie ma problemu. DPD dostarczy mu twoją przesyłkę w sobotę w bardzo atrakcyjnej cenie. Mało tego. Miejscem doręczenia może być adres adresata, bądź też punkt odbioru. Ty również swoją przesyłkę możesz odebrać w ciągu 7 dni w takim punkcie. DPD poinformuje Cię o tym SMS-em. Oprócz tego wszystkiego DPD posiada wiele dodatkowych usług, które można wybrać podczas wysyłania przesyłki.

Jakie paczki można nadać w DPD Koszalin i jak przygotować je do wysyłki?

Są rzeczy, których DPD nie przyjmie do dostarczenia, ze względu na obowiązujące w Polsce prawo. Do takich przedmiotów wysyłki należą żywe zwierzęta, żywe rośliny, broń czy nawet fajerwerki. Jeżeli planujesz wysyłkę nietypowej rzeczy masz możliwość zapoznania się listą towarów zabronionych. Poza tym, każdy zdaje sobie sprawę, że przesyłka, bez względu na to czym ona by nie była, powinna być prawidłowo zapakowana. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zapoznaj się z instrukcją pakowania, którą firma stworzyła po to, aby klientom było łatwiej przebrnąć przez tę część wysyłki. Pozostało Ci teraz tylko zabezpieczenie paczki na zewnątrzy przyklejenie etykiety adresowej. DPD podpowiada, aby okleić przesyłkę taśmą, tak aby nie było żadnych luk. Etykietę należy przykleić na płaskiej części paczki. Dzięki temu pracownicy podczas jej drogi będą swobodnie mogli ją skanować, a ty i odbiorca bez żadnych przeszkód będziecie mogli ją dzięki temu śledzić.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń