Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD KRAKÓW

BPS jest firmą kurierską obsługującą zarówno sektor klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy prywatną polską firmą, powstałą w 1998 roku, jedną z pierwszych w Trójmieście lokalnych firm kurierskich. Rozwinęliśmy swoją działalność na inne miejscowości w Polsce. W swoim portfolio mamy współpracę z największymi przewoźnikami, którzy cieszą się dobrą opinią i zaufaniem klientów. Dzięki solidności i skuteczności zdobywamy zaufanie i sympatię oraz możemy oferować usługi najwyższej jakości, łącząc wiedzę i doświadczenie. Dlaczego warto na nas postawić? Zamówienie kuriera jest banalnie proste, a nasi pracownicy rozwieją wszelkie wątpliwości. Nasza firma oferuje przesyłki w różnej formie. Mamy serwis lokalny, krajowy, zagraniczny lotniczy i drogowy. Oferujemy różne formy rozliczenia, zarówno gotówkowe jak i bezgotówkowe. Jesteśmy przygotowani na obsługę klienta indywidualnego oraz biznesowego. Z nami wyślesz każdą paczkę bezpiecznie i na czas! .Jedną z firm, której zaufaliśmy jest DPD. Dlaczego? To gwarancja wykonanych usług i szeroki wachlarz możliwości. Skorzystaj z serwisu BPS i wynież DPD.

Paczki z Krakowa do każdego miejsca

Dzięki rozwiniętej bazie firm, z którymi pracujemy i współpracujemy mamy szeroki wachlarz oferowanych usług. Teraz bez problemu wyślesz swoją paczkę z Krakowa. Wystarczy, że przez internet załatwisz wszelkie formalności związane z opłatą i o nic więcej nie musisz się martwić. My zajmiemy się resztą. Nasz kurier dotrze w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Krakowa i odbierze przesyłkę, którą chcesz nadać. Twoja paczka już następnego dnia może być u nadawcy. Na co stawiamy w codziennej pracy? Dla nas liczy się czas, uczciwość i precyzja działania. Z nami Twoje przesyłki będą bezpieczne. Zapewniamy fachową, sprawną i miłą obsługę, możliwość doręczenia przesyłek do godziny 9:00, 12:00, w soboty ( dla wybranych kodów pocztowych ) oraz dogodne terminy odbiorów. Nasi klienci mogą być praktycznie cały czas w kontakcie z kurierem oraz za pomocą strony internetowej śledzić paczkę. Dla nas liczy się precyzja działania. Od ponad pięciu lat jesteśmy jednym z przewoźników przesyłek expresowych na terenie całej Polski. Dziś za pośrednictwem naszych partnerów jesteśmy w stanie dostarczać przesyłki następnego dnia po nadaniu według ustaleń podanych przez naszych klientów na całym świecie.

Wysyłaj paczki z Krakowa

Aby Twoja paczka dotarła do adresata należy ją odpowiednio przygotować. Firma DPD jest częścią sieci, która w całej Europie liczy prawie 32 000 punktów, a w Polsce ma ponad 2000 lokalizacji, w których klienci mogą skorzystać z usług kurierskich w najdogodniejszym dla siebie momencie. Firma DPD zatrudnia wysoko wykwalifikowane osoby i zmobilizowane do pracy, które wiedzą jak istotne jest dostarczenie przesyłek na czas. Wiemy, że dla naszych klientów liczy się przede wszystkim terminowość doręczania przesyłek, ale także elastyczność obsługi oraz wygoda i prostota rozwiązań. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze osiągamy standardy operacyjne zapewniające doskonałą sprawność procesów logistycznych. Istnieje również możliwość nadania przesyłki samolotem. Usługa lotniczej wysyłki międzynarodowej DPD Express pozwala szybko i niezawodnie dotrzeć do ponad 220 krajów na świecie . Doręczenie paczek w większości krajów europejskich odbywa się następnego dnia roboczego . Skorzystaj z serwisu BPS i wynież DPD. Możesz zaufać naszej firmie i cieszyć się ze swoich paczek.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń