Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD ŁÓDŹ

Firma BPS to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach transportowo - logistycznych. Swoją działalność prowadzi od ponad 20 lat, realizując usługi taniego kuriera między innymi w takim mieście jak Łódź. Dzięki licznym kontaktom i współpracy z najlepszymi spedytorami, jesteśmy w stanie zaoferować dostarczenie paczki w dowolne miejsce w kraju i na świecie. Jedną z firm spedycyjnych, z którymi podjęliśmy owocną współpracę, jest DPD Polska. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi informatycznemu, zlecenie odbioru przesyłki przekazywane jest w najszybszym możliwym czasie, bezpośrednio do spedytora. Formularz dostępny na stronie uzupełnić można o każdej porze dnia i nocy, co szczególnie docenione zostanie przez osoby pracujące do późnych godzin wieczornych, a chcących wysłać prywatną paczkę do bliskiej osoby. Swoje usługi adresujemy głównie do sektora biznesowego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystała z nich osoba prywatna lub organizacja pożytku publicznego.

Skorzystaj z ogromnych możliwości, jakie oferujemy jako Kurier BPS

Nasza firma za pośrednictwem spedytora DPD obsługuje przesyłki zarówno w serwisie lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym. Dla każdego klienta korzystającego z naszych usług, przygotowaliśmy atrakcyjne systemy finansowania. Zarejestrowani użytkownicy okazjonalni lub tacy, którzy nie podjęli próby założenia konta, mogą skorzystać z szybkich płatności typu BlueMedia, PayU oraz PayPal lub tradycyjnym przelewem. Dla zalogowanych kontrahentów przygotowaliśmy również możliwość zlecenia nadania poprzez przedpłatę. Jak to działa? Doładowujesz swoje konto w naszym serwisie np. raz w miesiącu na wyższą kwotę, lub jeśli wolisz, bezpośrednio przed wygenerowaniem zlecenia. Rejestrujesz dyspozycję i płacisz za nią w ramach dostępnych środków. Istotne jest to, by kwota była przynajmniej równa wartości zlecenia. Jeśli na koncie pozostaną jakieś fundusze, to możesz wykorzystać je na poczet następnej transakcji. Firmy, które podpisały z nami umowę, mają z możliwość skorzystania z odroczonej formy płatności. Platforma internetowa została przygotowana w ten sposób, by każdy zarejestrowany użytkownik mógł śledzić historię swoich transakcji i mieć wgląd w szczegóły zlecenia.

Jak przygotować paczkę do odbioru przez kuriera?

Klienci korzystający z usług firm kurierskich zobowiązani są do prawidłowego przygotowania paczki. Jak to zrobić? Przede wszystkim warto zapoznać się ze standardami obowiązującymi u danego przewoźnika, gdyż mogą one minimalnie się różnić. Jest jednak kilka kwestii uniwersalnych, dzięki którym Twoja paczka bezpiecznie dotrze do celu w najszybszym możliwym czasie. Zaleca się, by zawartość umieszczona została w solidnym opakowaniu zewnętrznym o kwadratowym lub prostokątnym kształcie. Idealnym i najczęściej wybieranym surowcem jest karton. Umieszczony w nim towar należy poprawnie zabezpieczyć, poprzez wypełnienie wszelkich wolnych miejsc za pomocą folii bąbelkowej, styropianu czy woreczków wypełnionych powietrzem. Następnie należy zakleić zamknięcie kartonu, a także wszelki rogi i kąty. Zabezpieczenie newralgicznych miejsc może mieć wpływ na stan paczki, jaka zostanie dostarczona do odbiorcy. Trzeba pamiętać, że przesyłki podróżują czasem tysiące kilometrów w różnych warunkach atmosferycznych. Dobrze zabezpieczona paczka bazująca na solidnym, nieprzemakalnym kartonie, gwarantuje jej dotarcie w oczekiwanym stanie.

Kim jesteśmy i dlaczego musisz wybrać właśnie nas?

Jesteśmy firmą transportową, która obecna jest na rynku od 1998 roku oraz posiada koncesję Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nr B-00214 na wykonywanie usług pocztowych. Przez lata zdobyliśmy ogrom doświadczenia i potrzebnej wiedzy, by każdemu móc zaoferować usługi kurierskie oparte o najwyższe standardy. Nasze paczki dostarczamy z należytą starannością, dzięki temu, że na każdym etapie czuwają nad nimi wykwalifikowani pracownicy naszej firmy i kurierzy z długoletnim doświadczeniem. Zleć odbiór przesyłki z Łodzi, poznaj nasze możliwości i standardy, jakie przez lata wypracowaliśmy wraz z DPD Polska.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń