Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD LUBLIN

Obecność wielu firm kurierskich na rynku to zarazem spore udogodnienie, jak i problem - którą firmę wybrać i na jaki rodzaj usług się zdecydować? Jednym z takich przedsiębiorstw jest DPD - oferujące kompleksowe usługi kurierskie w Polsce i za granicami kraju. Każdego dnia kurierzy DPD przemierzają setki tysięcy kilometrów, po to aby szybko i bezpiecznie dostarczyć paczki do adresatów. Firma istnieje w Polsce od przeszło 25 lat i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie - posiada ponad 50 oddziałów regionalnych oraz 2200 punktów odbioru przesyłek na terenie całego kraju. Ogromny potencjał logistyczny DPD zaowocował współpracą z firmą kurierską BPS - od tego momentu klienci mogą liczyć na jeszcze szybsze i dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi kurierskie i logistyczne. Szeroki wachlarz możliwości wysyłkowych dostępny jest dla klientów prywatnych i biznesowych - nie pomijamy również szybko rozwijającej się branży e-commerce.

Tani kurier w Lublinie - nadawaj i odbieraj przesyłki z DPD

DPD to firma z ogromnym potencjałem i zapleczem logistycznym oraz wieloletnim doświadczeniem w branży spedycyjnej. Ogromnym atutem przedsiębiorstwa jest indywidualne podejście do jednostkowego klienta - szeroki wachlarz usług kurierskich jest każdorazowo dopasowywany do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Firma obsługuje przesyłki krajowe i zagraniczne, również te o dużych gabarytach i w niestandardowych rozmiarach. Nadaną paczkę możesz śledzić aż do momentu jej dotarcia do adresata. W przypadku wysyłki paczki z cenną zawartością warto skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia, Jest ono jedną z opcji dodatkowych - podobnie jak przesyłka pobraniowa, możliwość doręczenia paczki w sobotę oraz z dostawą do rąk własnych.

Na czym polega współpraca BPS Kurier i DPD?

Współpraca obydwu firm umożliwiła przede wszystkim podbój rynków zagranicznych - dzięki niej mamy możliwość szybkiej i bezpiecznej wysyłki paczek i większych ładunków na paletach. Po otrzymaniu zgłoszenia staramy się w ciągu 24 godzin zrealizować zlecenie - nasi klienci mają możliwość śledzenia całego procesu na ekranie smartfona lub komputera, bez wychodzenia z domu. Teraz możesz skorzystać z usług taniego kuriera również w Lublinie - wystarczy tylko zmierzyć i zważyć paczkę, a w zakładce ,,cenniki” oszacować jej wartość. Prosty w obsłudze formularz wysyłki umożliwia szybkie zamówienie kuriera i wybór opcji dodatkowych. Ostatnim etapem jest dokonanie płatności za zamówioną usługę. Tutaj również nasi klienci mają dowolność - mogą wybrać przelew tradycyjny lub internetowy.

Przesyłki kurierskie DPD Lublin - wygodnie, bezpiecznie i zawsze na czas!

Transporty BSP realizowane przez DPD Lublin to przede wszystkim gwarancja szybkiego doręczenia - w opcji standardowej powierzone firmie przesyłki docierają do odbiorców już następnego dnia roboczego. W przypadku wyboru opcji dodatkowej, możesz otrzymać swoją paczkę nawet w sobotę! Tani kurier od niedawna dostępny jest również w Lublinie - teraz wszystkie formalności związane z wysyłką załatwisz bez wychodzenia z domu! Na niniejszej stronie znajdziesz cenniki oraz formularz - reszta należy do Ciebie! Za pomocą tych prostych narzędzi wybierzesz adres wysyłki, rodzaj usługi i opcje dodatkowe oraz zapłacisz za wybraną ofertę wygodnym i szybkim przelewem internetowym. W celu uzyskania dodatkowych informacji uruchomiliśmy specjalną infolinię, której numer również znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania i pomogą przejść przez cały proces w przypadku trudności. Zapraszamy do odwiedzenia strony i skorzystania z usług taniego kuriera w Twoim mieście!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń