Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD OLSZTYN

BPS to trójmiejska firma kurierska z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym, jak i dużym oraz małym firmom. Business Pack Service prężnie działa od 1998 roku i aktualnie obsługuje przewóz paczek na terenie całej Polski, Europy i innych kontynentów. Mając na uwadze dobro swoich klientów i ich zadowolenie z usług BPS współpracuje z innymi obecnymi na rynku firmami przewozowymi, wśród których można wyróżnić znanego wszystkim przewoźnika DPD. Chcąc skorzystać z usług BPS wystarczy wejść na stronę internetową kurierbps.pl i zamówić kuriera pod wskazany adres. Dzięki temu nie będziesz musiał wychodzić z domu, wystarczy, że usiądziesz przed monitorem swojego komputera i wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Bogata oferta usług BPS obejmuje również transport kruchych i delikatnych przesyłek, zapewniając im odpowiednie warunki termiczne. Z Business Pack Service nie musisz martwić się o swoją przesyłkę, ponieważ dotrze ona w miejsce docelowe w najkrótszym czasie przy użyciu auta dostawczego, promu lub samolotu!

Wysyłka za pośrednictwem DPD

Polska firma kurierska DPD rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku pod szyldem Masterlink Express. Oferuje usługi kompleksowe usługi przewoźnicze na terenie kraju jak i poza jego granicami, w sumie obsługując wysyłki do ponad 220 krajów na całym świecie. Przesyłki krajowe DPD realizuje w ciągu jednej doby i jest w stanie je dostarczyć na konkretną godzinę wyznaczoną przez nadawcę lub adresata. Wielu klientów potrzebuje wręcz błyskawicznie coś nadać, dlatego też w sytuacjach, gdy goni nas czas DPD oferuje Ekspresowy Serwis Krajowy, który zajmuje się dostarczaniem paczek w konkretych przedziałach czasowy już następnego dnia. Dzięki czytelnej stronie internetowej BPS każdy olsztyński klient może w prosty i szybki sposób nadać przesyłkę w wybrane przez siebie miejsce. BPS gwarantuje szybki, tani i bezpieczny transport. Ponadto firma ta oferuje elastyczne rozwiązania dopasowane do każdego klienta tak, aby obie strony były zadowolone ze współpracy.

Co warto wiedzieć przed wysłaniem paczki?

W zależności od gabarytów paczki i od jej miejsca docelowego DPD uczula swoich klientów na pewne wymagania. Pojedyncza waga wysyłki krajowej nie powinna przekraczać 31,5 kilogramów oraz nie być dłuższa niż 175 centymetrów. Każda nadana przesyłka powinna być odpowiednio zapakowana i zabezpieczona tak by zapewnić jej najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu. DPD umożliwia także firmowe opakowania wysyłkowe. Wszelkie informacje dotyczące wysyłki oraz cennika usług można znaleźć na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości Dział Obsługi Klienta BPS z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Dlaczego warto korzystać z usług DPD w Olsztynie?

DPD jest jedną z wielu firm kurierskich na rynku. Warto jednak skorzystać z usług właśnie tego przewoźnika, ponieważ jest to marka godna zaufania. Od lat działa na rynku i cieszy się uznaniem wśród swoich klientów, zarówno tych starych jak i nowych. Wysyłając paczkę BPS za pośrednictwem DPD masz pewność, że dotrze ona szybko i sprawnie w docelowe miejsce bez najmniejszego uszczerbku. Ponadto firma ta jest laureatem wielu prestiżowych nagród, a to za sprawą wysokiej jakości swoich usług. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą firmy BPS na stronie internetowej i do skorzystania z oferowanych usług!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń