Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD POZNAŃ

Mieszkańcy Poznania wybierając usługi firmy transportowej BPS zyskują możliwość zamówienia kuriera jednego z największych spedytorów, jakim jest DPD Polska. Rozwinięta baza kontrahentów sprawia, że za naszym pośrednictwem nadawana jest ogromna ilość przesyłek, co przekłada się na atrakcyjne warunki, jakie jesteśmy w stanie zaproponować zarówno klientom indywidualnym, biznesowym, jak i instytucjonalnym. W ramach współpracy z DPD realizowane są zamówienia w systemie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Dzięki temu z BPS możesz dostarczyć przesyłkę do 220 krajów na całym świecie. Taniego kuriera w Poznaniu zamówisz za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób składających dyspozycję regularnie, jak i klientów okazjonalnych. Na naszej stronie nie trzeba się rejestrować, zawierać umów ani deklarować ilości przesyłek w kontekście miesiąca czy roku. Paczkę możesz nadać nawet jednorazowo!

Przesyłki z Poznania realizowane przez firmę z wieloletnim doświadczeniem

Zajmujemy się transportem paczek na terenie całego kraju i Unii Europejskiej od 1998 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, wiedzę i kontakty, dzięki którym możesz w zaledwie kilka chwil zamówić przyjazd przedstawiciela spedycji DPD po odbiór swojej paczki. Oferujemy atrakcyjny cennik usług kurierskich, który docenili już klienci w całym kraju. Codziennie realizujemy zamówienia dla najbardziej wymagających klientów, którzy ufają nam od ponad 20 lat. Przez klientów z Poznania jednym z najczęściej wybieranych wariantów, jest serwis krajowy. Przewiduje on bardzo dobre warunki finansowania oraz szybką realizację dyspozycji nawet w ciągu 24 godzin! Wybierając opcje dodatkowe, możesz zlecić doręczenie paczki do godziny 9:00, 12:00 lub w sobotę. Pamiętaj, że wariant ten dotyczy jedynie paczek do 31,5 kilograma, w wybranych lokalizacjach. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego rozszerzenia oferty standardowej, skorzystaj z pomocy naszej wykwalifikowanej kadry, której przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania dotyczące zarówno transportu paczek na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

Międzynarodowe paczki dostarczane przez kurierów DPD

DPD to firma kurierska realizująca zlecenia także na płaszczyźnie międzynarodowej. Oferowana przez BPS usługa przewiduje dotarcie paczki w nienaruszonym stanie do Unii Europejskiej, Szwajcarii i Norwegii w szacowanym czasie od 2 do 5 dni roboczych. Odbiór i doręczenie odbywa się w systemie „od drzwi do drzwi”, dzięki czemu nie musisz martwić się o konieczność samodzielnego wniesienia przesyłki np. o wadze 30 kilogramów. Tym samym wysyłając przesyłkę za pośrednictwem BPS, masz pewność, że dotrze ona do celu w najszybszym możliwym czasie oraz w idealnym stanie. Jeśli masz potrzebę wysłania ponadgabarytowej przesyłki zagranicznej, skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny. Jedyne co musisz zawrzeć w wiadomości mail, to waga i wymiary paczki oraz kody pocztowe nadawcy i odbiorcy. Na tej podstawie przygotujemy atrakcyjną propozycję, z której z pewnością skorzystasz!

Kurier BPS - przyjazny system rejestracji usługi

Zastanawiasz się, w jaki sposób zamówić kuriera? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze panel, którego wypełnienie zajmie Ci dosłownie kilka minut. Uzupełnij formularz w następujących krokach. Po pierwsze wybierz kraje odbioru i dostarczenia przesyłki - na tej podstawie przesyłka zostanie zakwalifikowana jako lokalna, krajowa lub międzynarodowa. Następnie opisz nam swoją paczkę tzn. wpisz jej wagę, długość, szerokość i wysokość oraz określ jej zawartość, oraz rodzaj opakowania. Kolejnym krokiem będzie wpisanie kodów pocztowych nadawcy i odbiorcy. Na tej podstawie wygenerowana zostanie dla Ciebie oferta cenowa, z której wybierzesz tę najlepszą dla siebie. Poprzez system BPS, możesz zapłacić za paczkę w ramach płatności BlueMedia, PayU, PayPal, oraz tradycyjnego przelewu.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń