Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD SOPOT

Kurier BPS to firma oferująca usługi transportowo-logistyczne na terenie całego kraju za pośrednictwem największych dostępnych na rynku spedytorów, w których czołówce niewątpliwie jest DPD. W ramach swojej działalności realizuje szereg usług kurierskich na terenie Sopotu. Dzięki dużej ilości regularnie nadawanych paczek jesteśmy w stanie swoim klientom zaoferować atrakcyjne warunki finansowe i najszybszą możliwą dostawę w dowolne miejsce w kraju i na świecie. Paczki z Sopotu mogą być nadawane zarówno przez klienta biznesowego, instytucjonalnego, jak i indywidualnego. To ogromne udogodnienie, które niejednokrotnie zostało już docenione przez wymagających klientów. Co więcej, na każdym etapie procesowania przesyłki możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo ze strony personelu biurowego i kurierów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by usługi realizowane przez partnerów firmy kurierskiej BPS, wykonywane były na najwyższym poziomie i z maksymalnym nastawieniem na zadowolenie klienta.

Przesyłki kurierskie DPD Sopot

Jakie przesyłki możesz nadać za pośrednictwem firmy kurierskiej BPS i DPD Polska? Obsługujemy tradycyjne listy, paczki oraz przesyłki dłużycowe realizowane w systemie lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Paczki dostarczane są najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych lub w przypadku drogowego transportu międzynarodowego maksymalnie do 5 dni. W obu przypadkach firma DPD pozostawia do dyspozycji klientów liczne opcje dodatkowe. Wysyłając paczkę tanim kurierem z Sopotu do Wielkiej Brytanii, zostanie ona odebrana przez kuriera nawet tego samego dnia pod warunkiem, że rejestracja i opłacenie zlecenia nastąpi do godziny 11:00. Po zaksięgowaniu się wpłaty dyspozycja przekazywana zostaje do realizacji. Przesyłka o maksymalnej wadze do 30 kilogramów dostarczona zostanie przez spedytora w najszybszym możliwym czasie w systemie „od drzwi do drzwi”.

Intuicyjny system do zamawiania kuriera i atrakcyjne warunki finansowania

Zależy Ci na tym, by cały proces zamówienia kuriera był łatwy, przyjemny i bezproblemowy? Sprawdź zatem specjalnie przygotowany do obsługi naszych zleceń system informatyczny. Za pośrednictwem naszej platformy każdy może w krótkim czasie zamówić kuriera, sprawdzić status przesyłki oraz nawiązać kontakt z przedstawicielami naszej firmy. W formularzu dostępnym na stronie wystarczy wprowadzić kraj odbioru i doręczenia, ilość paczek, ich wagę i gabaryty, rodzaj opakowania, zawartości, czas dostarczenia oraz ewentualne opcje dodatkowe. Można również skorzystać z wariantu ubezpieczenia przesyłki. Po określeniu wszelkich parametrów pokazuje się wycena z zaznaczonymi najważniejszymi informacjami i warunkami realizacji zlecenia. System jest niezwykle intuicyjny, a w ramach usługi istnieje możliwość skorzystania z atrakcyjnego systemu finansowania. Możesz wybrać płatność za pośrednictwem szybkich przelewów internetowych, przedpłat kont czy odroczonych płatności na podstawie wystawionej faktury VAT.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń