Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD SZCZECIN

Obecność wielu firm i usług kurierskich to spore udogodnienie, ale również nasuwające się wątpliwości. Która firma spełni moje oczekiwania? Jaki rodzaj usługi wybrać? Dla laika w temacie wysyłek, przejrzenie wszystkich ofert to labirynt nie do przejścia. Prosty formularz na naszej stronie, nie tylko pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze, ale również umożliwi przeglądanie ofert wielu przewoźników w jednym miejscu oraz dopasowanie usługi do indywidualnych możliwości oraz potrzeb. Czytelny formularz oraz przejrzysty cennik przesyłek krajowych i zagranicznych to praktyczne narzędzia, dzięki którym zamówisz kuriera bez wychodzenia z domu i załatwiania niepotrzebnych formalności. Z nami możesz nadawać małe i wielkogabarytowe przesyłki krajowe i zagraniczne - oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Ogromnym atutem jest możliwość porównania i wyboru usług jednego ze współpracujących z nami przewoźników, w tym DPD. Mieszkańcy Szczecina i okolic mogą skorzystać z kompleksowych usług kurierskich firmy za pomocą komputera lub smartfona!

Nadawaj i odbieraj paczki z DPD - szybko i bez wychodzenia z domu!

Proces nadania przesyłki jest banalnie prosty - czytelny formularz nie sprawi trudności również osobom, które na co dzień nie korzystają z usług firm kurierskich. Na stronie internetowej kurierbps.pl znajdziesz przejrzysty cennik, za pomocą którego oszacujesz koszt przesyłki - po uprzednim zważeniu i zmierzeniu zawartości. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza - poszczególne rubryki zawierają dane nadawcy i odbiorcy oraz niezbędne informacje na temat zawartości. Klienci w poszczególnych częściach formularza mogą zdecydować o wyborze przewoźnika, formie doręczenia oraz specjalnych życzeniach dotyczących wysyłki i odbioru paczki. Zależne od wybranej firmy kurierskiej, każdy z nich może skorzystać z dostępnego pakietu usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenie cennej zawartości, nadanie paczki pobraniowej czy zastrzeżenie godziny doręczenia. Formularz wylicza cenę przesyłki, która jest ostateczna - z BPS nie ponosisz ukrytych kosztów. Ostatnim etapem jest przekierowanie na stronę płatności, które możesz zrealizować na dwa sposoby - za pomocą szybkiego przelewu internetowego lub na tradycyjnym druku pocztowym. Teraz wystarczy tylko oczekiwać wizyty kuriera!

Tani kurier w Szczecinie - przesyłki krajowe i zagraniczne DPD

Firma DPD jest jednym z naszych partnerów biznesowych. Przedsiębiorstwo istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku i posiada ponad 50 oddziałów stacjonarnych na terenie całego kraju. DPD dysponuje ogromnym zapleczem logistycznym, w skład którego wchodzi również 2000 punktów odbioru paczek, które zostały zlokalizowane w większych i mniejszych miastach w Polsce. Każdy z klientów firmy ma możliwość odbioru przesyłki pod wskazanym kurierowi adresem lub w jednym z takich punktów w najbliższej okolicy, również w Szczecinie. DPD oferuje szeroki wachlarz usług kurierskich i logistycznych - firma obsługuje przesyłki krajowe i zagraniczne, które wysyłane są również transportem lotniczym. Niewątpliwym atutem oferty jest ogromny wybór opcji dodatkowych związanych w wykonaniem usługi. Do najczęściej wybieranych należą: ubezpieczenie cennej zawartości przed uszkodzeniem lub utratą, rozszerzona odpowiedzialność za ważne dokumenty oraz opcja przesyłki pobraniowej. Każdy z klientów ma również możliwość skorzystania z potwierdzenia doręczenia, odbioru w sobotę oraz odbioru dedykowanego.

BPS i DPD - nowa jakość w obsłudze przesyłek

Współpraca BPS i DPD otwiera wiele nowych drzwi i możliwości, szczególnie na rynkach zagranicznych. Bogate zaplecze logistyczne naszych partnerów sprawia, że każdego dnia może docierać do najdalszych zakątków świata i zaoferować naszym klientom usługi kurierskie na naprawdę wysokim poziomie. Naszym niewątpliwym atutem jest szybkość - powierzone nam przesyłki dostarczamy już następnego dnia roboczego, często również w soboty. Paczki i ładunki przekazane w godzinach porannych trafiają do adresatów jeszcze tego samego dnia. Zakres usług BPS i firm partnerskich jest niezwykle szeroki - obsługujemy zarówno standardowe przesyłki, jak również paczki wielkogabarytowe i przesyłki z cenną zawartością. Nasi kurierzy każdego dnia przemierzają setki tysięcy kilometrów, by dostarczyć je bezpiecznie i na czas - szybko, tanio i bez ukrytych kosztów. Zainteresowany? Wejdź na kurierbps.pl i zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń