Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD WROCŁAW

Obecność wielu przedsiębiorstw kurierskich na rynku to znak naszych czasów i dylemat - które z nich wybrać? Wybór nie jest łatwy - każda firma prezentuje szeroki wachlarz usług kurierskich zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Kurier BPS to operator logistyczny, który oferuje wysokiej jakości rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Dostępny na naszej stronie internetowej przejrzysty cennik pozwala na szybkie oszacowanie wartości przesyłki z pomocą naszego partnera, a prosty w obsłudze formularz umożliwia zamówienie kuriera pod wskazany adres. Wszystko to bez wychodzenia z domu i bez ukrytych kosztów. Za pomocą wspomnianych narzędzi internetowych każdy z naszych klientów ma możliwość wyboru - odpowiedniej usługi, opcji dodatkowych oraz firmy kurierskiej, która zrealizuje zlecenie. Odbywa się to dzięki współpracy z krajowymi i zagranicznymi przewoźnikami, takimi jak firma DPD. Przedsiębiorstwo jest obecne na polskim rynku od 1991 roku i cieszy się ogromnym zaufaniem wielu klientów, również za granicą. W samej Polsce posiada 50 oddziałów stacjonarnych i ponad 2000 punktów odbioru przesyłek.

Tani kurier we Wrocławiu - przesyłki krajowe i zagraniczne DPD

Za pośrednictwem naszej strony, możesz teraz zamówić kuriera DPD również we Wrocławiu. Firma oferuje swoim klientom szeroki zakres usług kurierskich - od przesyłek listowych, poprzez tradycyjne paczki. Jeśli wysyłasz przesyłki z cenną zawartością zawsze możesz wybrać z bogatej oferty usług dodatkowych ubezpieczenie chroniące przed uszkodzeniem mechanicznym lub jej utratą. DPD obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych - coraz częściej podmioty z branży e-commerce. Dzięki BPS możesz skorzystać z kuriera DPD wysyłając zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne oraz skorzystać z całego pakietu usług dodatkowych. Każdy z klientów może zdecydować się m.in. na przesyłkę pobraniową opłacaną przez odbiorcę, możliwość doręczenia w sobotę, zastrzeżenie godziny doręczenia lub powiadomienia o doręczeniu paczki, w formie sms lub telefonicznie.

Wysyłaj paczki z DPD poprzez niezwykle prosty formularz

Cały proces odbywa się szybko i sprawnie - wystarczy tylko wypełnić prosty w obsłudze formularz wysyłki dostępny na naszej stronie. Wcześniej warto również zapoznać się z cennikiem przesyłek krajowych i zagranicznych, który znajduje się w zakładce ,,cennik” na górnym pasku. Ważne, aby wiedzieć jakie wymiary ma przesyłka i ile waży - dzięki temu na samym początku system oszacuje koszt wysyłki. Wypełnianie kolejnych pól formularza jest dziecinnie łatwe - musisz podać dane adresata oraz nadawcy, informacje dotyczące przesyłki i zawartości oraz wybrać rodzaj usługi. Formularz również umożliwia wybór przewoźnika oraz dodatkowe opcje wysyłki, takie jak ubezpieczenie zawartości, zastrzeżenie godziny doręczenia lub opcje pobraniową. Na samym końcu formularz przekieruje Cię na stronę płatności - możesz wybrać szybki i wygodny przelew internetowy lub tradycyjny w wybranym przez siebie banku.

Kurier BPS - co nas wyróżnia?

BPS jest liderem w transporcie przesyłek paletowych, ale to nie wszystko - zajmujemy się również transportem krajowym i zagranicznym. Dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, takimi jak DPD docieramy w odległe zakątki świata i dostarczamy powierzone nam przesyłki szybko, tanio i bez ukrytych kosztów. Posiadamy bogate zaplecze logistyczne, ale również korzystamy z zasobów naszych partnerów - doręczamy paczki drogą lądową, lotniczą oraz frachtem morskim. Jednym z naszych atutów jest szybkość - powierzone nam przesyłki i ładunki docierają pod wskazany adres w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. Dyspozycje zgłoszone w godzinach porannych realizujemy jeszcze tego samego dnia. Często niskiej cenie towarzyszy niska jakość usług i ukryte koszty - nic z tego! Wybierając ofertę BPS i partnerów możesz być pewien, że koszt przesyłki nie wzrośnie po zamówieniu usługi - nasze ceny są konkurencyjne i gwarantujemy, że nie odbiją się negatywnie na domowym budżecie.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń