Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD ZIELONA GÓRA

W Kurier BPS każdego dnia staramy się bezpiecznie i szybko dostarczać małe paczki i wielkogabarytowe ładunki do adresatów w kraju i za granicą. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych - gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług również firmy działające w branży e-commerce. Od kilku lat jesteśmy liderem w transporcie paletowym i całopojazdowym - ładunki są transportowane drogą powietrzną, lądową oraz frachtem morskim. Nasza działalność w dużej mierze opiera się na współpracy z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami - to dzięki nim możemy każdego dnia docierać do odbiorców jeszcze szybciej i dalej niż do tej pory. Jedną z takich firm jest DPD z której usług mogą również korzystać mieszkańcy Zielonej Góry i okolic. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę kurierbps.pl i wypełnić formularz wysyłki - za jego pomocą możesz bez wychodzenia z domu skorzystać z kompleksowych usług kurierskich zamówić kuriera pod wskazany w formularzu adres.

Tani kurier w Zielonej Górze? Wybierz przesyłki kurierskie DPD!

Za pośrednictwem formularza masz dostęp do szerokiego wachlarza usług kurierskich oferowanych przez DPD zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Firma działa na polskim rynku od 1991 roku i posiada bogate zaplecze logistyczne - w jego skład wchodzi ponad 50 oddziałów stacjonarnych zlokalizowanych w większych miastach oraz blisko 2000 punktów obsługi w których możesz odbierać i nadawać przesyłki krajowe i zagraniczne. DPD przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa powierzonych jej paczek i ładunków . Osoby korzystające z oferty firmy mogą liczyć na potwierdzenie odbioru w formie wiadomości sms oraz możliwości monitorowania statusu paczki w drodze do adresata. DPD oferuje swoim klientom szeroki pakiet opcji dodatkowych - do najbardziej popularnych należą doręczenia w sobotę . Adresaci mogą odbierać paczki pod wskazanym kurierowi adresem lub w jednym z 2000 punktów na terenie kraju.

Nadawaj paczki i ładunki z DPD Zielona Góra!

Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic zainteresowani ofertą mogą skorzystać z usług firmy DPD za pośrednictwem naszej strony - wystarczy jedynie wypełnić prosty w obsłudze formularz wysyłki i czekać na wizytę kuriera. Tym co nas wyróżnia są jasne zasady i brak ukrytych kosztów - wartość przesyłki możesz wstępnie oszacować za pomocą dostępnego na stronie cennika przesyłek krajowych i zagranicznych. Każdy z klientów może liczyć na indywidualne podejście - formularz umożliwia dopasowanie parametrów usługi do osobistych preferencji i możliwości finansowych. Po uzupełnieniu adresu nadawcy i adresata oraz wybraniu standardowych opcji wysyłki i ewentualnych opcji dodatkowych formularz intuicyjnie przedstawia zgodne z poprzednimi wyborami opcje wysyłki i przewoźnika. Dokonanie wyboru skutkuje przekierowaniem na stronę płatności, które można zrealizować na dwa sposoby - za pomocą natychmiastowego przelewu internetowego lub tradycyjnego druku na poczcie. Cała procedura jest prosta i nie zajmuje wiele czasu!

BPS i DPD - współpraca z korzyściami dla klienta

Współpraca z polskimi i zagranicznymi partnerami to wiele dodatkowych korzyści dla naszych klientów - dzięki niej możemy im zaoferować m.in. atrakcyjne ceny idące w parze z wysoką jakością usług oraz szybki i bezpieczny transport przesyłek wszelkimi możliwymi kanałami dystrybucji. Każdego dnia nasi kurierzy dbają o to, by powierzone im przesyłki trafiały do adresatów w możliwie jak najkrótszym czasie, czyli w ciągu 24 godzin od momentu ich nadania. Dyspozycje wydane w godzinach porannych realizujemy jeszcze tego samego dnia, również w soboty ( dla wybranych kodów pocztowych ).Na każdym etapie klienci mają możliwość monitorowania statusu paczki aż do momentu kiedy zostanie dostarczone bezpośrednio do rąk nadawcy. BPS Kurier to gwarancja najwyższej, światowej jakości i brak ukrytych kosztów - przejrzyste zasady oraz kompleksowa oferta sprawiają, że zaufało nam już wielu klientów.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń