Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX BIAŁYSTOK

Nasza firma BPS swoje początki miała w Gdańsku, gdzie była jedną z pierwszych firm zajmujących się przewozami kurierskimi na tym rynku. Przez wiele lat udało nam się wypracować bardzo dobrą renomę i rozszerzyć działalność na cały kraj oraz poza jego granice. Podstawą naszych działań jest współpraca z wieloma renomowanymi firmami ogólnoświatowymi, które zapewniają terminowy transport przesyłek naszych klientów. Współpracujemy między innymi z firmą FedEx, która realizuje wiele przesyłek na terenie miasta Białystok. Współpraca ta pozwala nam na zachowanie najwyższej jakości usług i zadowolenie klientów. Zajmujemy się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jaki i firm. Każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu jakość, w porównaniu do cen naszych usług jest bardzo wysoka. Korzystając z naszych usług przewozowych, oferujemy dogodne i dopasowane do potrzeb terminy dostaw, bezgotówkowe rozliczenia na podstawie faktur VAT z odroczonym terminem spłaty, jak także dostawy kurierskie w soboty ( dla wybranych kodów pocztowych ).

Nadanie paczki w Białymstoku

Jesteś mieszkańcem Białegostoku, a może prowadzisz tam firmę i chcesz nadać paczkę? Za pośrednictwem naszej firmy BPS możesz zrobić to w łatwy i przyjemny sposób, poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie. Jeśli jesteś zwolennikiem jednej firmy kurierskiej na przykład FedEx, z powodzeniem to właśnie ją możesz wybrać z rozwijanej listy firm kurierskich, jako przewoźnika Twojej paczki. Po wypełnieniu formularza Twoja rola w procesie przesyłki paczki prawie się kończy, wystarczy jeszcze tylko, że przekażesz ją w wyznaczonym dniu dla kuriera, którego oddelegowujemy pod Twój adres, resztą zajmujemy się my. Realizujemy przesyłki na terenie Polski nawet w przeciągu 24 godzin, także w soboty. W łatwy i szybki sposób możesz dzięki naszej firmie skorzystać z usług topowych sieci kurierskich na rynku, porównując ceny i ich oferty.

Przesyłki z FedEx

Firma kurierska FedEx jest światowym liderem w branży przewozowej i transportowej. Z powodzeniem działa w 220 krajach, zapewniając najwyższą jakość obsługi klienta, poprzez wyśrubowane procedury i dokładność na najwyższym poziomie. Za ich pośrednictwem możesz bez problemów przesłać paczkę, towar niestandardowy czy produkty ponadgabarytowe. Nowoczesne rozwiązania oraz innowacyjny tabor pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości usług przy jednocześnie niskich cenach, które są konkurencyjne na rynku usług kurierskich. Paczki nadane kurierem FedEx są dostarczane nawet już na drugi dzień, od momentu przyjęcia ich na magazyn.

Bezpieczne paczki z Fedex

Dzięki szerokiej ofercie na naszej stronie, w jednym miejscu możesz znaleźć kilka firm kurierskich, podczas wyboru przewoźnika, nie warto jednak kierować się tylko tym, jak bardzo tani jest kurier. Na jakość usługi ma wpływ wiele czynników, terminowość dostawy, możliwość śledzenia przesyłki, ułatwiony kontakt z kurierem czy lokalizacja siedziby firmy. Wiele z tych wymogów spełnia firma kurierska FedEx, która jest liderem w branży transportowej na całym świecie. Paczki powierzane tej firmie są zawsze bezpieczne i dowożone terminowo we wskazane miejsca, niezależnie czy jest to sąsiednie miasto czy miejscowość w drugim zakątku Europy. Zamówienia kurierów w naszym serwisie są banalnie proste, a dla klientów biznesowych chcących rozpocząć z nami współpracę oferujemy ciekawe pakiety oraz atrakcyjne warunki cenowe, w tym odroczone płatności. Klienci indywidualni bez problemu mogą natomiast opłacać usługi przez nas oferowane za pośrednictwem, serwisów płatności internetowej takich jak PayPal czy PayU.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń