Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KUERIER FEDEX GDYNIA

Klientów z Gdyni serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wysyłki paczek kurierskich FedEx. Na tej stronie czeka na Ciebie nie tylko formularz, za pomocą którego złożysz zlecenie nadania przesyłki, ale także atrakcyjny cennik! Wybór tego przewoźnika nie był przypadkowy - firma istnieje na rynku polskim i międzynarodowym od ponad 25 lat, w trakcie których zdobyła zaufanie tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych. Z jej pomocą nadasz paczkę z Gdyni do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Chciałbyś przetransportować dużą ilość towaru na palecie? To również nie jest problemem! Zarówno dla nas, jak i dla przewoźników, z którymi współpracujemy, nie ma zadań niemożliwych. Co więcej, aby skorzystać z usług FedEx za pośrednictwem naszej strony, nie musisz niczego podpisywać. Tani kurier w Gdyni? Tylko z BPS! Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty.

Tani kurier w Gdyni - przesyłki FedEx

Wybierając firmę kurierską, z której usług skorzystasz, warto kierować się nie tylko cenami, jakie oferuje, ale także jakością świadczonych usług, krótkim czasem doręczenia czy też możliwością skorzystania z pomocy wykwalifikowanej obsługi. Kurier FedEx umożliwiający nadanie paczek z Gdyni ma to wszystko! Przewoźnik oferuje szybki przewóz przesyłek o dowolnym rozmiarze - od tradycyjnych kopert, aż po palety. Wśród jego usług znajdziesz zarówno serwisy krajowe, jak i międzynarodowe realizowane drogą lądową, morską lub lotniczą. Co więcej, firma umożliwia ekspresowe doręczenia poranne już od 9:00 następnego dnia roboczego. Możesz być pewien, że każda paczka, bez względu na jej zawartość, zostanie dostarczona do rąk adresata w nienaruszonym stanie. Zaufaj 25-letniemu doświadczeniu i już dziś zamów taniego kuriera w Gdyni za pośrednictwem BPS. Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza? Skontaktuj się z nami, a jeden z wykwalifikowanych pracowników z radością odpowie na Twoje pytania.

Wyślij paczkę z firmą FedEx

Wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych serdecznie zachęcamy do nadania przesyłki kurierskiej FedEx z Gdyni. Możesz zrobić to na naszej stronie internetowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz, w którym należy wpisać najważniejsze informacje, takie jak dane Twoje i adresata, adres doręczenia oraz informacje na temat samej paczki. Co istotne, przed złożeniem zlecenia należy dokładnie ją zważyć i zmierzyć, ponieważ to od jej gabarytów jest uzależniona ostateczna cena transportu kurierem FedEx z Gdyni do innego miasta w Polsce. Po uzupełnieniu wspomnianych pól możesz także wybrać usługi dodatkowe, z których chciałbyś skorzystać. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki kurierskiej, którego możesz dokonać za pośrednictwem jednego z popularnych i bezpiecznych systemów płatności, np. PayU, BlueMedia czy PayPal, lub tradycyjnym przelewem bankowym. Zachęcamy również do podpisania z BPS umowy współpracy umożliwiającej wystawienie faktury VAT z 14-dniowym terminem zapłaty.

Dlaczego warto skorzystać z usług kuriera BPS w Gdyni?

Korzystając z naszych usług, a tym samym nadając paczkę z Gdyni kurierem FedEx, możesz przede wszystkim liczyć na atrakcyjne ceny. Długoletnia współpraca z przewoźnikiem pozwoliła nam na wynegocjowanie korzystnych stawek dla wszystkich naszych klientów! Co więcej, do Twojej dyspozycji pozostaje zespół profesjonalistów, którzy pomogą Ci w złożeniu zlecenia, odpowiednim zabezpieczeniu paczki oraz odpowiedzą na wszystkie inne pytania. Na naszej stronie internetowej możesz także w łatwy sposób śledzić przesyłki nadane z Gdyni i sprawdzać, czy zostały już dostarczone do adresata. Chciałbyś skontaktować się z kurierem FedEx'u? Nie ma problemu - każdy z nich ma zawsze przy sobie telefon, dzięki czemu możesz poznać informacje na temat planowanej godziny doręczenia. Standardowo dowozimy paczki od poniedziałku do piątku. Istnieje również możliwość skorzystania z dodatkowej usługi, pozwalającej na otrzymanie paczki nawet w sobotę. Zapraszamy!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń