Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX GORZÓW WIELKOPOLSKI

Pęd dzisiejszego życia sprawia, że nawet wyjście na pocztę w celu wysłania paczki może być problematyczne i czasochłonne. Na szczęście istnieją już inne opcje wysyłania przesyłek, na przykład skorzystanie z usług firmy przewozowej, która zajmie się wysłaniem Twojej paczki od A do Z. Dzięki polskiemu przedsiębiorstwu BPS, zamówisz kuriera w wyznaczone przez Ciebie miejsce, a on po prostu odbierze od Ciebie przesyłkę i zajmie się jego dalszą drogą. BPS działa na rynku od 1998 roku i cały czas się rozwija. Zajmuje się przewozami paczek małego i dużego formatu w każde miejsce na świecie, wykorzystując do tego różne środki transportu zaczynając od samochodów dostawczych, a kończąc na promach. Aby zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość swoich usług BPS stale współpracuje ze znanymi firmami kurierskimi, a jedną z nich, między innymi, jest znana i lubiana firma kurierska FedEx.

KURIER FEDEX GORZÓW WIELKOPOLSKI

Jeśli jestem mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego lub aktualnie tam przebywasz, możesz nadać paczkę za pomocą BPS i wybrać w formularzu odpowiedniego według Ciebie kuriera, który dowiezie Twoją paczkę do adresata. Tym kurierem może być właśnie Fedex! Dlaczego akurat ten przewoźnik? To bardzo proste! FedEx dostarcza przesyłki do ponad 220 krajów na całym świecie. Działa na polskim rynku od ponad 25 lat i stale poszerza swoje horyzonty, gwarantując swoim Klientom dostarczenie nadanej paczki już na następny dzień w całej Europie, Stanach Zjednoczonych Ameryki i Azji, a to wszystko dzięki ogromnej siatce połączeń transportowych oraz hub FedEx Express. Korzystając z usług Fedex możesz mieć pewność, że Twoja przesyłka błyskawicznie dotrze w wyznaczone miejsce na Ziemi. Zamówienie kuriera z tej firmy jest niezwykle proste. Wybierając na naszej stronie firmę FedEx jako swojego kuriera, zapewniasz sobie całkowite bezpieczeństwo wysłania przesyłki oraz stałe śledzenie paczki na każdym etapie dostawy.

Jak przygotować paczkę dla kuriera FedEx?

Nadanie paczki wiąże się z pewnymi obowiązkami ze strony nadawcy. Przesyłka musi być odpowiednio zapakowana, szczególnie jeśli jej zawartość jest cenna lub delikatna, aby zmniejszyć ryzyko jej uszkodzenia podczas przewozu. Uczula się nadawców, aby dokładnie i przede wszystkim czytelnie podawali dane adresata, aby zapobiec błędom dostawczym. Jeśli planujesz wysłanie paczki poza granice Polski możesz zamówić bezpłatne opakowania FedEx przeznaczone dla przesyłek międzynarodowych. To samo dotyczy przesyłek, które zawierają materiał biologiczny lub próbki kliniczne. Za pomocą portalu FedEx możesz w prosty i szybki sposób sprawdzić stawki cenowe za wysyłkę oraz przeliczyć wszystkie koszty planowanej operacji. FedEx obsługuje zarówno osoby prywatne jak i firmy, oferując transport zwykłych paczek Przedział czasowy dostawy jest całkowicie w Twoich rękach! Sam zdecyduj kiedy paczka ma dojść pod wskazany adres.

Dlaczego warto zaufać FedEx?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. FedEx to przede wszystkim solidna firma, z wieloletnią historią i doświadczeniem, która dokłada wszelkich starań aby zadowolić swoich Klientów na całym świecie. Korzystając z usług FedEx przez BPS masz pewność, że Twoja przesyłka jest w dobrych rękach i bezpiecznie zmierza do celu w możliwie najkrótszym czasie, a to wszystko w atrakcyjnej cenie, która nie obciąży Twojego budżetu.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń