Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX KATOWICE

Kurier BPS to firma oferująca kompleksowe usługi kurierskie na terenie całej Polski oraz za granicą. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw logistycznych są atrakcyjne ceny i szybkość, z jaką reagujemy na powierzone nam zadania. Realizujemy wysyłki paczek i listów na obszarze całego kraju - dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami mamy również możliwość poszerzenia naszych usług o rynek zagraniczny. Nadawanie paczek przez nasz serwis internetowy jest dziecinnie łatwe - na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy cennik oraz prosty w obsłudze formularz, dzięki któremu mogą Państwo wysyłać paczki i zamawiać usługę kurierską do domu. Kurier BPS to wiele możliwości wysyłkowych, również na etapie wyboru przewoźnika. Jedną z takich firm kurierskich jest FedEx - przedsiębiorstwo, które istnieje na polskim rynku od wielu lat i posiada rzeszę zadowolonych klientów, również za granicą. Oferta FedEx i wielu innych znanych przewoźników znajduje się na naszej stronie internetowej.

Tani kurier w Katowicach - przesyłki kurierskie FedEx

Usługi kurierskie BPS oraz naszych partnerów, w tym firmy FedEx dostępne są również na Śląsku. Możesz z nich skorzystać za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przesyłki FedEx w Katowicach to przede wszystkim szeroki wachlarz opcji wysyłkowych - firma obsługuje bowiem nie tylko przesyłki krajowe, ale również zagraniczne do ponad 220 krajów. Pakiet standardowy obejmuje m.in. wysyłkę paczek o różnej wadze i rozmiarach, która odbywa się w ciągu 24 godzin od momentu złożenia dyspozycji. Każdy z klientów ma możliwość zamówienia usługi kurierskiej do domu oraz monitorowania jej drogi aż do rąk odbiorcy. Firma FedEx oferuje również szeroki zakres usług dodatkowych związanych z obsługą przesyłek - do najbardziej popularnych należą: wybór określonego czasu dostarczenia oraz ekspresowe doręczenie w godzinach porannych. Ogromną zaletą jest również indywidualnie dobierana usługa pod kątem grupy docelowej - może to być klient prywatny lub biznesowy, również podmioty z branży e-commerce.

Nadawaj i odbieraj paczki oraz przesyłki paletowe z FedEx

Korzystając z usług BPS i wybierając jako przewoźnika firmę FedEx, warto na samym początku zapoznać się z cennikiem przesyłek krajowych i zagranicznych, na naszej stronie w zakładce ,,cennik” na pasku, który znajduje się u góry strony. Odpowiednim krokiem będzie również oszacowanie wymiarów nadawanej przesyłki, czyli dokładne jej zmierzenie i zważenie - po wpisaniu danych do formularza otrzymasz indywidualną wycenę listu, paczki bądź większego ładunku wymagającego transportu paletowego. Kolejnym etapem jest wybór spełniającej Twoje oczekiwania oferty - w jednym miejscu nasi klienci mają dostęp do usług wielu firm kurierskich, w tym również FedEx. Na tej samej stronie mogą Państwo wybrać opcję bez dodatkowego ubezpieczenia lub w przypadku cennej zawartości zapewnić przesyłce taką ochronę. Wypełnienie wszystkich pól formularza skutkuje automatycznym przekierowaniem na stronę płatności - mają Państwo możliwość opłacenia przesyłki przelewem internetowym lub tradycyjnym. Formularz jest prostym i szybkim narzędziem, dzięki któremu bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności, każdy ma możliwość nadawania paczek i zamawiania dopasowanej do własnych potrzeb usługi kurierskiej.

FedEx Katowice - co sprawia, że zaufały jej setki tysięcy klientów?

Firma FedEx to wiele lat doświadczenia w branży logistycznej, które zaowocowało zaufaniem szerokiego grona klientów na całym świecie. Każdego dnia kurierzy przemierzają setki tysięcy kilometrów, dbając by powierzone im paczki trafiły do rąk odbiorców w najdalszych zakątkach świata. Współpraca BPS i FedEx to przede wszystkim wiele nowych korzyści dla klientów, którzy otrzymują kompleksową usługę kurierską zrealizowaną w ekspresowym tempie i co ważne - w atrakcyjnej cenie. Każdy z nich ma możliwość monitorowania statusu nadanej paczki - bez wychodzenia z domu. Jednym z atutów jest również szeroki wachlarz usług - od obsługi standardowych paczek i listów, poprzez transport palet aż po transport drogowy dedykowany i całopojazdowy.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń