Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX KOŁOBRZEG

W dobie komputerów i dostępu do szerokopasmowego internetu, zlecania paczek stało się dziecinnie proste - obecność wielu firm kurierskich może stwarzać jednak nie lada problem, szczególnie osobom nie korzystającym na co dzień z tego typu usług. Za pomocą wygodnych narzędzi internetowych, możesz nadawać paczki i zamawiać kuriera bez wychodzenia z domu oraz korzystać z ofert wielu przewoźników dostępnych w jednym miejscu. Wystarczy tylko skorzystać z prostego w obsłudze formularza wysyłkowego dostępnego na naszej stronie. Firma BPS oferuje również przejrzysty cennik przesyłek krajowych i zagranicznych, który znajdziesz na pasku u góry strony. Teraz również mieszkańcy Kołobrzegu i okolic mają możliwość skorzystania z kompleksowych usług kurierskich - jednym z przewoźników działającym na tym obszarze jest firma FedEx. To prężnie działające przedsiębiorstwo spedycyjno-logistyczne, które istnieje na polskim rynku od wielu lat i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów indywidualnych i biznesowych w kraju i za granicą.

Tani kurier w Kołobrzegu? Przesyłki krajowe i zagraniczne FedEx!

FedEx to firma z olbrzymim zapleczem logistycznym, obsługująca przesyłki w aż 220 krajach na całym świecie. Z jej usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak również biznesowi - w tym branży e-commerce. Zakres dostępnych opcji wysyłkowych przedsiębiorstwa jest szeroki - od lekkich przesyłek listowych, poprzez wysyłkę tradycyjnych paczek w standardowych rozmiarach, aż po wielkogabarytowe ładunki. FedEx oferuje wysyłkę standardową lub ekspresową - w zależności od preferencji osobistych i możliwości finansowych potencjalnego klienta. Do usług dostępnych w standardzie należą również doręczenie następnego dnia roboczego oraz możliwość monitorowania statusu przesyłki - od momentu przejęcia przez kuriera do chwili, kiedy trafia ona w ręce adresata. Podobnie jak wiele firm działających w branży logistycznej, również FedEx oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych - do najczęściej wybieranych należą określony czas doręczenia oraz ekspresowe dostarczenie paczki w godzinach porannych. Zainteresowanych ofertą firmy FedEx odsyłamy do strony internetowej BPS oraz formularza wysyłkowego.

Nadawaj przesyłki FedEx za pomocą prostego formularza!

Formularz wysyłkowy dostępny na tej stronie, to wygodne i proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu i bez załatwiania wielu związanych z tym formalności. Wystarczy kilka szybkich kroków. Pierwszym z nich jest zmierzenie i zważenie paczki - dzięki temu możesz wstępnie oszacować jej wartość. Znając wymiary i wagę paczki oraz dane adresata, możesz przystąpić do wypełniania formularza dostępnego na stronie - kolejne rubryki pozwalają na wybór rodzaju usługi, przewoźnika oraz opcji dodatkowych związanych z wysyłką i doręczeniem przesyłki. W przypadku cennej zawartości, masz możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia jej przed utratą lub uszkodzeniem. Osobom, którym zależy na czasie polecamy opcję doręczenia w sobotę lub zastrzeżenie godziny dostarczenia przesyłki do adresata. Wypełnienie wszystkich pól i wybór odpowiedniej oferty, skutkuje przeniesieniem na stronę płatności, które można realizować na dwa sposoby - za pomocą szybkiego przelewu internetowego lub w formie tradycyjnej - na poczcie lub w banku. Teraz wystarczy tylko czekać na wizytę kuriera!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń