Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX KRAKÓW

Jeśli mamy przesyłkę do wysłania, warto zaufać sprawdzonym dostawcom i nie martwić się o szczegóły. Takie bezpieczeństwo zapewnia Kurier BPS. W naszej ofercie są zarówno przesyłki krajowe, międzynarodowe, lotnicze, transport specjalny czy transport palet. Z nami nadasz przesyłkę z Krakowa do najdalszych regionów Polski i całego świata, a Twoja przesyłka może być u nadawcy już następnego dnia. BPS jest operatorem logistycznym obsługującym zarówno sektor klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy prywatną, polską firmą, powstałą w 1998 roku, jedną z pierwszych w Trójmieście lokalnych firm kurierskich. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagając dopasować najlepsze rozwiązanie transportowe. W naszej bazie mamy największych przewoźników, a jednym z nich jest firma FedEx z siedzibą w Krakowie.

Zaufana firma FedEx

Europejska sieć FedEx działająca od ponad 48 lat oferuje usługi doręczeń następnego dnia setkom miast i rynków w całej Europie i na świecie przy możliwości odbioru wieczorem i doręczenia wcześnie rano, z najszerszym dostępem do usług doręczeń następnego dnia do Stanów Zjednoczonych i Azji. Z firmą FedEx można wysyłać różnego rodzaju paczki, bez względu na gabaryt czy lokalizację. Wysyłka paczek odbywa się szybko, elastycznie i na czas, zawsze terminowo. Co ważne, można sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka na każdym etapie. Teraz każdy z nas może monitorować swoją paczkę i nie martwić się tym, gdzie się ona aktualnie znajduje i czy dotrze na czas. BPS załatwi za Ciebie wszystkie formalności, a Ty możesz cieszyć się swoją przesyłką.

Zaufaj sprawdzonemu dostawcy

Firma kurierska BPS oferuje kompleksowe usługi kurierskie, w zakresie których znajduje się przesyłka listów i paczek różnego typu. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, wykonując zlecenia transportowe, krajowe i międzynarodowe. Dbając o swoją reputację i o bezpieczeństwo przesyłek proponujemy współpracę z największymi przewoźnikami, którym warto zaufać. Właśnie takim przewoźnikiem jest FedEx. To firma, która ma niesamowitą flotę i zaplecze techniczne. Jej siłą są nie tylko sprzęty, ale przede wszystkim ludzie, którym można zaufać i którzy są kompetentni. Wiedzą, jak istotne jest aby przesyłka dotarła na czas i wprost do adresata. Dbają o przesyłki i zapewniają gwarancję dostarczenia. Przesyłki z firmą FedEx wyślesz w okazyjnych i konkurencyjnych cenach. Maksymalna waga rzeczywista przesyłki wynosi 32 kg, a maksymalna waga gabarytowa wynosi 70 kg. Ostatecznym celem firmy BPS jest skonstruowanie oferty w taki sposób, aby w pełni wyczerpywała oczekiwania większości potencjalnych klientów.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń