Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX ŁÓDŹ

Firma BPS to przedsiębiorstwo logistyczne zajmujące się transportem małych i wielkogabarytowych przesyłek krajowych i zagranicznych. Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług kurierskich, dedykowany zarówno osobom fizycznym, jak również podmiotom biznesowym. Każdego dnia staramy się dostarczać powierzone nam przesyłki wszelkimi możliwymi drogami, wykorzystując transport drogowy, kolejowy, lotniczy.- posiadamy w swojej ofercie również transporty specjalne, całopojazdowe oraz dedykowane. Tym, co nas wyróżnia jest bogate zaplecze logistyczne, dzięki któremu każdego dnia docieramy w najodleglejsze zakątki świata. Współpracujemy również z krajowymi i zagranicznymi przewoźnikami - wśród nich są cieszące się zaufaniem tysięcy klientów firmy, takie jak FedEx. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy odwiedzić naszą stronę i wypełnić formularz - bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu!

Tani kurier w Łodzi? Skorzystaj z oferty kurierskiej firmy FedEx!

Firma FedEx to znana na polskim rynku marka i rozpoznawalny znak handlowy. Przedsiębiorstwo posiada kilkadziesiąt punktów stacjonarnych na terenie całego kraju - z jego oferty mogą korzystać również mieszkańcy Łodzi i okolic. FedEx jest jednym z liderów w obsłudze przesyłek międzynarodowych - za pośrednictwem firmy możesz nadawać paczki do ponad 220 krajów na całym świecie. Standardowa oferta obejmuje wysyłkę paczek i listów oraz doręczenie ich następnego dnia roboczego. Każdy z klientów ma również możliwość monitorowania statusu paczki - od momentu jej nadania, do chwili kiedy zostanie doręczona do rąk adresata. Podobnie jak wiele firm kurierskich również FedEx poszerzył swoją ofertę o wiele opcji dodatkowych - do najczęściej wybieranych należą wybór określonego czasu doręczenia oraz ekspresowe dostarczenie przesyłki w godzinach porannych. Dodatkowo w przypadku cennej zawartości, masz możliwość wybrania ubezpieczenia od jej utraty oraz uszkodzenia.

Zamów kuriera za pomocą formularza na naszej stronie - szybko, tanio i bez wychodzenia z domu!

Osoby zainteresowane ofertą firmy FedEx, mogą skorzystać z jej usług poprzez wypełnienie prostego w obsłudze formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Na górnym pasku znajdziesz cennik przesyłek krajowych i zagranicznych - dzięki niemu masz możliwość wstępnego oszacowania wartości paczki po uprzednim jej zważeniu i zmierzeniu. Czas przystąpić do formularza - wypełniając kolejne pola należy podać dane nadawcy i adresata, informacje dotyczące paczki i jej zawartości oraz wybrać usługi z pakietu dodatkowego. Opcja ta nie jest obowiązkowa - warto z niej skorzystać w przypadku cennej zawartości lub kiedy chcemy, by przesyłka dotarła do odbiorcy w sobotę. Formularz intuicyjnie przedstawi oferty wraz z cenami, które spełniają podane kryteria - na tym etapie masz możliwość wyboru opcji dostawy i przewoźnika, któremu powierzysz przesyłkę. Ostatnim etapem jest dokonanie płatności, którą możesz zrealizować na dwa sposoby - za pomocą natychmiastowego przelewu internetowego oraz w formie tradycyjnej, na poczcie lub w banku. Teraz wystarczy tylko poczekać na kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy ją pod wskazany w formularzu adres.

BPS i FedEx - kompleksowe usługi kurierskie na najwyższym poziomie

Spośród dziesiątek podobnych firm wyróżnia nas wysoka jakość usług, idąca w parze z atrakcyjnymi cenami, które nie nadwyrężą domowego budżetu. Wspólnie z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, takimi jak FedEx, oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług kurierskich, z których mogą oni skorzystać bez wychodzenia z domu. Każdego dnia walczymy o zaufanie naszych klientów - staramy się, by powierzone nam przesyłki trafiały do adresatów w ciągu 24 godzin od momentu odebrania przez kuriera. Dyspozycje wydane w godzinach porannych, w miarę możliwości realizujemy jeszcze tego samego dnia. Współpraca ze znanymi firmami kurierskimi zaowocowała również otwarciem na zagraniczne rynki - nasi kurierzy dostarczają przesyłki nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Paczki docierają do adresatów drogą lądową, morską oraz powietrzną, również w soboty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - jesteśmy obecni również w Łodzi.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń