Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX LUBLIN

Obecnie na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw logistyczno-spedycyjnych, które oferują szeroki zakres usług kurierskich na terenie kraju i za granicą. Potencjalny klient ma jednak nie lada problem, który wiąże się z wyborem konkretnej firmy i oferowanych przez nią możliwości wysyłkowych. Kurier BPS powstał po to, by ułatwić wybór i usprawnić proces nadawania przesyłek - bez wychodzenia z domu i bez wielu zbędnych formalności. Wszystko odbywa się w zaciszu Twojego mieszkania - od teraz możesz nadawać paczki i większe ładunki, poprzez prosty w obsłudze formularz wysyłki dostępny na naszej stronie. Firma obsługuje przesyłki krajowe i zagraniczne we współpracy ze znanymi przewoźnikami - jednym z nich jest FedEx, oferujący swoje usługi również klientom z Lublina i okolic. Firma istnieje na rynku od wielu lat i może się pochwalić ogromnym doświadczeniem, które zaowocowało zaufaniem setek tysięcy klientów.

Tani kurier w Lublinie? - Przesyłki kurierskie FedEx!

Firma FedEx posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług kurierskich - obsługuje zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Zasięg jej działalności obejmuje już ponad 220 krajów na całym świecie, dzięki czemu kurierzy mogą szybko docierać do punktów docelowych. Poza tradycyjnymi paczkami i listami, firma oferuje również obsługę paczek lekkich, ciężkich, przesyłek z cenną zawartością oraz takich o niestandardowych wymiarach lub wadze. Podobnie jak większość działających na rynku firm, również FedEx dzieli swoich klientów na prywatnych, biznesowych oraz tych z branży e-commerce - dzięki czemu może zaoferować każdej z grup indywidualnie dopasowane opcje wysyłki. Dzielą się one na standardowe oraz dodatkowe. Opcja standardowa to przede wszystkim wysyłka paczek i listów, możliwość monitorowania statusu wysyłki oraz doręczenie paczki następnego dnia roboczego. Dodatkowo, każdy z klientów może wybrać określony czas doręczenia lub ekspresowe doręczenie w godzinach porannych.

Wysyłaj i nadawaj paczki z FedEx Lublin - od teraz za pomocą BPS!

Współpraca firm BPS oraz FedEx sprawiła, że nadawanie paczek i ładunków stało się prostsze i szybsze. Teraz możesz wykonać wszystkie czynności związane z wysyłką bez wychodzenia z domu - wystarczy tylko skorzystać z rozwiązań dostępnych na naszej stronie. Na górnym pasku znajdziesz cennik przesyłek krajowych i zagranicznych, dzięki któremu będziesz mógł wstępnie oszacować wartość paczki lub ładunku. Po zmierzeniu i zważeniu zapakowanej zawartości możesz swobodnie przejść do prostego w obsłudze formularza. To praktyczne narzędzie wyceni koszt przesyłki i krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces - kolejno wybierając dane adresata, standardowe i dodatkowe opcje wysyłki - takie jak na przykład paczka pobraniowa, dodatkowe ubezpieczenie cennej zawartości czy specjalne warunki transportu. Teraz wystarczy tylko dokonać płatności w formie przelewu internetowego lub tradycyjnego i … czekać na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę.

Paczka Fedex Lublin - dlaczego warto nam zaufać?

BPS i FedEx łączy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu paczek i ładunków w najdalsze zakątki świata - szybko, bezpiecznie i w atrakcyjnych cenach, które nie zrujnują Twojego portfela. Nie mamy ukrytych kosztów - każdą z przesyłek możesz sam wycenić i zdecydować na jaką usługę i przewoźnika finalnie się zdecydujesz. Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego - wybierając jedną z dodatkowych opcji możesz mieć wpływ na godzinę i porę doręczenia. Ogromnym atutem jest prosty w obsłudze formularz, który bez problemu wypełni nawet osoba, która na co dzień nie korzysta z usług firm kurierskich. W lewym górnym rogu strony znajduje się numer infoliniii obsługiwanej przez naszych konsultantów, którzy udzielą dodatkowych informacji i chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej opcji wysyłki. Przekonaj się sam jakie to łatwe! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kurierskich - teraz również w Twoim mieście!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń