Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX POZNAŃ

Każdego dnia wysyłamy setki tysięcy przesyłek i listów - piszemy do znajomych, przesyłamy sobie pocztówki z wakacji i robimy zakupy w sklepach internetowych. Obecność wielu firm kurierskich na rynku dostarcza nowych możliwości - niekiedy ciężko się w tym wszystkim połapać. BPS postanowił ułatwić proces nadawania przesyłek - od teraz możesz wysyłać paczki i ładunki bez wychodzenia z domu i załatwiania mnóstwa czasochłonnych formalności. Wygodne narzędzie internetowe, jakim jest prosty w obsłudze formularz wysyłkowy pozwala na korzystanie z kompleksowych usług kurierskich krajowych i zagranicznych przewoźników w jednym miejscu - za pomocą kilku kliknięć myszki zamówisz kuriera do domu, wybierzesz parametry usługi i opłacisz jej koszt. Formularz oferuje wiele możliwości wysyłkowych i wybór oferty jednej z wielu firm kurierskich obecnych na rynku, w tym również FedEx. Teraz z usług firmy możesz skorzystać również w Poznaniu - wystarczy kilka prostych kroków.

Tani kurier w Poznaniu? Przesyłki kurierskie FedEx!

FedEx to przedsiębiorstwo logistyczne, które jest jednym z liderów w obsłudze przesyłek międzynarodowych. Za pośrednictwem firmy możesz wysyłać paczki do ponad 220 krajów na całym świecie. Szeroki wachlarz usług obejmuje standardową i ekspresową wysyłkę przesyłek oraz możliwość monitorowania ich statusu od momentu odebrania przez kuriera aż do chwili kiedy trafiają do rąk adresatów. FedEx gwarantuje doręczenie przesyłek już następnego dnia roboczego - szybko, bezpiecznie i pod wskazany adres. Podobnie jak wiele działających w branży logistycznej przedsiębiorstw, oferuje również pakiet usług dodatkowych związanych z obsługą płatności, preferencjami dotyczącymi pory doręczenia oraz ubezpieczeniem cennej zawartości przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednymi z najczęściej wybieranych usług dodatkowych są m.in. określony czas doręczenia oraz ekspresowe dostarczenie przesyłki w godzinach porannych.

Wysyłaj paczki krajowe i zagraniczne z Fedex - szybko, tanio i bez wychodzenia z domu!

Teraz możesz skorzystać z kompleksowych usług kurierskich FedEx i pozostałych naszych partnerów za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie - szybko, bez ukrytych kosztów i w zaciszu własnego mieszkania. Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać to zważenie i zmierzenie przesyłki - dzięki temu będziesz mógł wstępnie oszacować koszt paczki przy pomocy cennika przesyłek krajowych i zagranicznych, który znajdziesz na pasku u góry strony. Kolejnym krokiem jest przystąpienie do wypełniania pustych pól formularza - w poszczególnych rubrykach należy uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy, ważne informacje dotyczące paczki i jej zawartości oraz dodatkowe opcje związane z wysyłką i doręczeniem. Po wypełnieniu wszystkich pól formularz przeniesie nas na stronę płatności, które można zrealizować na dwa sposoby - za pomocą szybkiego przelewu internetowego lub w tradycyjnej formie na poczcie albo w banku.

BPS i FedEx - nowa jakość usług kurierskich

Współpraca z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami to źródło wielu korzyści dla naszych klientów. Dodatkowe zaplecze logistyczne umożliwia nam otwarcie rynków zagranicznych, dzięki czemu możemy jeszcze szybciej dostarczać powierzone nam przesyłki na znaczne odległości. Każdego dnia nasi kurierzy obsługują setki tysięcy przesyłek różnymi kanałami transportowymi - drogą morską, powietrzną i lądową. Staramy się aby trafiały do rąk klientów najpóźniej następnego dnia roboczego, również w soboty. Naszym atutem są również atrakcyjne ceny, które nie zrujnują domowego budżetu. Koszt każdej wysłanej paczki jest ostateczny - nie generujemy ukrytych opłat. Niskie koszty idą jednak w parze z wysoka jakością oferowanych usług, które indywidualnie dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Każdy z naszych klientów ma również możliwość monitorowania statusu przesyłki na każdym etapie wysyłki, dzięki temu ma pełną kontrolę nad pracą naszych kurierów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z formularza wysyłki dostępnego na stronie internetowej.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń