Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX RZESZÓW

Firma kurierska FedEx to międzynarodowy przewoźnik działający na rynku od ponad 40 lat. W Polsce funkcjonuje od 1990 roku. Dostarcza paczki do miejscowości leżących w każdym zakątku kraju. Podobnie jak większość pozostałych kurierów, FedEx umożliwia zamówienie usług kurierskich za pośrednictwem pośredników, do jakich należy Kurier BPS. Jednym z takich miast, gdzie FedEx przewozi przesyłki jest Rzeszów. Na naszej stronie, korzystając z odpowiedniego formularza, poza szybkim i sprawnym wyszukiwaniem interesującej opcji przewozu, można liczyć na atrakcyjne ceny. Może to być istotne szczególnie przy dodatkowej płatności za usługi specjalne.

Oferta FedEx dla klientów prywatnych i dla firm

FedEx realizuje usługi przewozowe na najwyższym poziomie. W większości przypadków gwarantuje doręczenie przesyłek krajowych już następnego dnia po nadaniu. Poza tym dostarcza przesyłki międzynarodowe do ponad 220 krajów na całym świecie. Do każdej paczki z Rzeszowa znajduje najlepszy typ transportu, udostępniając opcję przewozu drogowego, transportu lotniczego,i morskiego. Przesyłki priorytetowe na terenie Europy doręczane są w ciągu doby od nadania, a te ekonomiczne docierają do adresata w ciągu 2-5 dni. Paczki do innych krajów doręczane są w ciągu 2 dni przy opcji najwyższego priorytetu lub do 5-6 dni, gdy chodzi o ekonomiczne przesyłki z Rzeszowa. FedEx ma też ofertę dla firm, którym również proponuje przesyłkę standardowych paczek w trybie ekonomicznym i ekspresowym. Oprócz tego, tani kurier z Rzeszowa oferuje pomoc w imporcie i eksporcie towarów oraz w wysyłce przesyłek wielkogabarytowych. Możliwe jest wysłanie paczki standardowej o wadze do 31,5 kilogramów.

Jak wysyłać paczki kurierem FedEx?

Paczkę należy odpowiednio zapakować. Pudełko, w którym się znajdzie, musi być trwałe i gwarantować jej utrzymanie się w jednym miejscu. Oznacza to, że jeśli wewnątrz pudełka zostanie dużo wolnej przestrzeni, powinno się wypełnić ją np. folią bąbelkową, styropianem lub gąbką. Firma BPS udostępnia opakowania na paczki, takie jak koperty na małogabarytowe przesyłki o wadze do 0,5 kilograma Przesyłki BPS najlepiej jest nadać przez serwis FedEx. Wystarczy wypełnić prosty formularz nadania, spakować paczkę i oczekiwać na jej odbiór przez kuriera. Opcja pośrednictwa jest o tyle wygodna, że można tu porównać oferty wielu przewoźników, a dla każdego kuriera zamawianego przez stronę, formularz nadania ma jednakową postać.

FedEx i Kurier BPS współpracują na rzecz klientów

Współpraca serwisu kurierbps.pl z przewoźnikiem FedEx sprawia, że klienci zainteresowani skorzystaniem z oferty firmy kurierskiej, mogą zyskać atrakcyjniejszą ofertę cenową. Mają też dostęp do prostszej procedury zamówienia. Dogodny jest jednolity formularz dla wszystkich kurierów współpracujących z BPS. Po złożeniu zamówienia on-line, pozostałe czynności związane z nadaniem paczki są jednakowe. Nie trzeba martwić się podpisywaniem umów ani deklaracjami odnośnie ilości paczek wysyłanych w ciągu miesiąca. Pośrednictwo BPS jest optymalnym rozwiązaniem dla klientów prywatnych oraz biznesowych. Gwarantuje pełną wygodę, bez względu na rodzaj, docelową lokalizację oraz liczbę wysyłanych paczek. Dodatkowo, każda wysyłana w ten sposób paczka FedEx z Rzeszowa jest kontrolowana przez BPS, więc nadawca zyskuje gwarancję monitorowania i doręczenia wszelkich przesyłek.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń