Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KUERIER FEDEX SOPOT

Mieszkasz w Sopocie? Szukasz kuriera, który bezpiecznie dostarczy nadaną przez Ciebie przesyłkę? Nie szukaj po omacku! Odwiedź firmę Kurier BPS, przedstaw nam swoje preferencje wysyłki, a my zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami, którzy są najlepsi spośród wszystkich przewoźników w całym kraju. Skontaktuj się z nami, a przedstawiamy ci przewoźnika FedEx, który zaspokoi twoje oczekiwania w 100%. Dzięki niemu Twoja przesyłka dotrze do odbiorcy na czas w nienaruszonym stanie. Nasi przewoźnicy dokładają wszelkich starań, aby zadowolenie klientów było na jak najwyższym poziomie.

Usługi kurierskie FedEx

FedEx oferuje szeroki zakres usług, który zapewnia stu procentową realizację potrzeb związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek. Działa nie tylko na terenie naszego kraju, ale również odbiera przesyłki z ponad 220 krajów na całym świecie. Firma kurierska realizuje usługi oraz proponuje niezawodne rozwiązania w zakresie doręczania przesyłek krajowych oraz międzynarodowych. Możesz wysłać przesyłkę lekką lub ciężką, standardową bądź też ekspresową. Chcesz wiedzieć gdzie jest twoja przesyłka? Wejdź na śledzenie przesyłek, podaj numer swojej paczki i już. Już wiesz, gdzie znajduje się twoja nadana bądź czekająca na odbiór przesyłka. Możesz tutaj zamówić również opakowania do przesyłek (szczególnie dla tych międzynarodowych, które wymagają szczególnie prawidłowego pakowania pod rygorem zatrzymania nadania). Wysyłasz przesyłkę do kraju, gdzie musisz dokonać opłaty celnej, a także wszelkich związanych z tym formalności. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji, skontaktuj się z Kurier BPS.

Prosta wysyłka w granicach kraju

W Polsce FedEx oferuje opcję doręczenia na następny dzień na terenie całego kraju. Oszczędzaj czas i pieniądze, wysiłek i dodatkowe koszty w sytuacji gdy przesyłka jest za ciężka. Chcesz skorzystać z dodatkowych usług? Masz do dyspozycji wiele dodatkowych rozwiązań. U nas masz możliwość ekonomicznego bądź ekspresowego dostarczenia przesyłki. FedEx oferuje wiele opcji, które pozwolą na dopasowanie wysyłki czy odbioru Twojej przesyłki w odpowiednim dla Ciebie czasie, miejscu oraz godzinie. Mieszkasz w Sopocie? Przyjdź do BPS i zapoznaj się z naszą ofertą kuriera FedEx.

Wysłanie przesyłki w Sopocie to czysta przyjemność

Mieszkasz w Sopocie i chcesz nadać przesyłkę krajową bądź zagraniczną? Nic prostszego. Odwiedź naszą firmę Kurier BPS. Znajdziesz u nas wiele rozwiązań, które zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie wysyłki rozmaitych paczek. Nie musisz już biegać od kuriera do kuriera żeby porównać ceny i możliwości poszczególnych przewoźników. U nas wszystko załatwisz dzięki naszym narzędziom informatycznym. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać optymalne dla Ciebie rozwiązanie. Spośród pośredników, z którymi współpracujemy razem wybierzemy tego, który będzie najtańszy dla Ciebie i który dostarczy Twoją przesyłkę zgodnie z Twoimi preferencjami. Przesyłka zagraniczna? Żaden problem. Również tutaj oferujemy Ci wiele rozwiązań i pomożemy w załatwieniu wszelkich czynności dotyczących ewentualnej odprawy celnej. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze i swój cenny czas.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń