Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX SZCZECIN

Ilość firm kurierskich działających na polskim rynku transportowym, pozwala klientom na wyszukanie ofert optymalnie dopasowanych do ich oczekiwań. Bez większego problemu można znaleźć usługi celujące w potrzeby osób prywatnych, sporadycznie wysyłających niewielkie paczki oraz firm, które nadają setki przesyłek miesięcznie. Dla każdego klienta można znaleźć najdogodniejszą opcję szybkiej i sprawnej wysyłki towarów różnego rodzaju. Wśród firm, które świadczą takie usługi, bogatą ofertą wyróżnia się FedEx. Przewoźnik funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku, oferując możliwość wysyłki paczek o różnych gabarytach do Polski i za granicę. Oznacza to, że mieszkańcy tego miasta mogą korzystać z możliwość zamówienia kuriera FedEx w Szczecinie poprzez naszą stronę, która pośredniczy w procesie nadawania przesyłki. To prosty i wygodny sposób na zamówienie usługi.

Zasady korzystania z usług firmy FedEx w Szczecinie

Chcąc zamówić usługę kuriera FedEx, należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie BPS. Podaje się w nim parametry paczki, takie jak dokładne wymiary oraz ciężar. Wymagane są także informacje o nadawcy i adresacie oraz ewentualnej kwocie ubezpieczenia paczki. W gestii osoby wysyłającej paczkę leży przygotowanie listu przewozowego. Jeśli nie możemy go wydrukować, istnieje opcja poproszenia kuriera o dostarczenie druku do ręcznego wypełnienia podczas odbioru paczki ( opcja dodatkowo płatna ) Następnie umawiamy się na określoną godzinę odbioru i czekamy na pracownika FedEx. Należy również pamiętać, że to nadawca musi zadbać o odpowiednie zapakowanie przesyłki, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami firmy.

Udogodnienia w nadawaniu przesyłek przez FedEx

Jako Kurier BPS, działamy m.in. w Szczecinie, współpracując z wieloma przewoźnikami działającymi w kraju i zagranicą. Nasze szerokie kontakty biznesowe sprawiają, że możemy korzystać z dogodniejszych stawek za nadawanie paczek każdego typu. Decydując się na usługi naszej firmy, można więc liczyć na niższy koszt nadania przesyłek do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie, bez względu na ich priorytet oraz wybór usług specjalnych. Dodatkowo, udostępniamy swoim użytkownikom jednolity formularz nadania, który jest identyczny w przypadku każdej firmy kurierskiej. Stanowi to znaczne udogodnienie, a dla osób regularnie nadających paczki, jest też wyraźnym przyspieszeniem procesu uzupełniania listu przewozowego i samego zamawiania odbioru paczki przez kuriera ze Szczecina.

Jak właściwie zabezpieczyć przesyłkę?

Każda paczka wysłana BPS za pośrednictwem firmy FedEx ze Szczecina musi być właściwie zabezpieczona na czas transportu do miejsca docelowego. Obowiązek jej odpowiedniego zapakowania leży po stronie nadawcy. Zgodnie z ogólnymi wymogami, wszystkie przesyłki muszą znajdować się w odpowiednich opakowaniach, których forma zależy od wielkości i ciężaru przesyłki. Te małogabarytowe wystarczy umieścić w kopercie - większe muszą być opakowane w kartony dopasowane do wielkości towaru. Należy jednak pamiętać, aby towary umieszczone w kartonach były zabezpieczone we wnętrzu. Należy ustabilizować przesyłane przedmioty np. przy pomocy gąbki lub folii bąbelkowej lub styropianu.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń