Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX TORUŃ

BPS to kompleksowe usługi kurierskie dedykowane osobom, które pragną w szybki i prosty sposób nadawać i odbierać przesyłki zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej tej stronie, wraz z cennikiem oraz łatwym w obsłudze formularzem, który pozwoli na wybranie konkretnej usługi w domowym zaciszu. Kurier FedEx to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku, która przez ponad 25 lat działalności w europie zdążyła zdobyć rzeszę zadowolonych klientów. Szeroki zakres usług oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że FedEx to rozpoznawalny na całym świecie znak handlowy. Firma zajmuje się obsługą przesyłek krajowych i zagranicznych. Od dziś mieszkańcy Torunia i okolic wybierając usługi kurierskie FedEx mogą cieszyć się indywidualnie dobraną ofertą firmy, wysyłkami bez zbędnych formalności oraz szybkimi dostawami, które odbywają się przez pięć dni w tygodniu - na specjalne życzenie również w soboty ( dla wybranych kodów pocztowych )

Tani kurier w Toruniu - krajowe i zagraniczne przesyłki FedEx

Za pośrednictwem BPS możesz skorzystać z szerokiego wachlarza usług kurierskich FedEx. Nieważne czy wysyłasz niewielką paczkę do sąsiedniego województwa, czy większą przesyłkę za granicę - firma posiada w swojej ofercie wiele możliwości wysyłki, które są indywidualnie dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Obsługa paczek odbywa się od poniedziałku do piątku, jednak w konkretnych przypadkach masz możliwość odbioru swojej przesyłki również w sobotę. Nad bezpieczeństwem i szybkością dostaw czuwają profesjonalni kurierzy, którzy dostarczą Twoją paczkę już następnego dnia roboczego. Możesz im powierzyć przesyłki z cenną zawartością, ważne dokumenty firmowe oraz paczki z delikatnymi i kruchymi przedmiotami (np. szkło) bez obaw o zniszczenie lub zagubienie przesyłki. W powyższych przypadkach warto również skorzystać z odpowiednio dopasowanego ubezpieczenia zawartości, które jest jedną z opcji dodatkowych dostępnych w bogatej ofercie firmy FedEx. Zawsze jeśli masz wątpliwości z jakiej usługi skorzystać zadzwoń do konsultantów BPS.

Przesyłki kurierskie FedEx Toruń - odbieraj i nadawaj paczki do najdalszych zakątków świata

Nadawanie i odbieranie przesyłek nigdy dotąd nie było takie łatwe, jak z Kurierem BPS - dzieje się tak za sprawą prostego w obsłudze formularza, który znajdziesz na naszej stronie. Czytelny interfejs pozwala na szybkie wybieranie opcji dostawy, danych i adresu odbiorcy oraz skorzystanie z całego pakietu usług dodatkowych. Poza formularzem na stronie znajduje się również cennik, który w sposób prosty i klarowny obrazuje koszt poszczególnych opcji dostawy. Wszystko zależy od wymiarów i gabarytów paczki, dlatego przed przystąpieniem do wypełniania poszczególnych pól formularza należy zważyć i zmierzyć przesyłkę. Kolejnym krokiem jest wybór opcji dodatkowych, m.in. ubezpieczenie cennej zawartości, opcja pobraniowa z przerzuceniem kosztów wysyłki na adresata czy dyspozycja dostarczenia przesyłki w sobotę. Po wybraniu interesujących nas opcji można przystąpić do opłacenia kosztów wysyłki - możesz to zrobić poprzez wygodny i szybki przelew internetowy lub skorzystać z papierowego druku w banku.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny, które z pewnością nie zrujnują domowego budżetu. Jednym z atutów jest również możliwość monitorowania i śledzenia nadawanych przesyłek, dzięki czemu przez cały czas masz kontrolę nad tym gdzie obecnie znajduje się wysłana paczka lub towar. Nad całym procesem czuwają nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy dostępni są również na otwartej dla klientów infolinii. Obecni na niej konsultanci nie tylko szczegółowo odpowiedzą na nurtujące pytania, ale również chętnie doradzą w wyborze konkretnej usługi spełniającej oczekiwania każdego klienta. BPS Kurier to jednak nie tylko oferta skierowana do klienta indywidualnego - naszą specjalnością są rozwiązania transportowe kierowane również do klientów biznesowych, w tym podmiotów z branży e-commerce. W celu zdobycia szczegółowych informacji na temat naszej działalności zachęcamy do skorzystania z infolinii i odwiedzenia naszej strony internetowej.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń