Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX WARSZAWA

Usługi kurierskie stały się w ostatnich latach niezbędne dla sprawnego funkcjonowania firm. Powszechnie korzystają z nich również osoby prywatne, którym zależy na szybkiej i bezpiecznej dostawie dóbr różnego typu do określonych adresatów. Konkurencja na rynku przewozów kurierskich jest całkiem spora, dzięki czemu każdy nadawca może znaleźć ofertę najlepiej dopasowaną do jego oczekiwań, w tym do częstotliwości i specyfiki wysyłanych paczek. Firma FedEx to jeden z czołowych kurierów w Polsce. Swoje usługi świadczy już od 1990 roku i obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Oferuje dostarczanie paczek o różnych gabarytach na terenie Polski oraz za granicą. Wymagające przesyłki międzynarodowe dostarcza pod wskazany adres, dzięki opcjom transportu drogowego, morskiego i lotniczego. Umożliwia wysyłkę paczek standardowych o wadze do 30 kilogramów, ale w usługach dodatkowo płatnych, oferuje też opcję wysyłki paczek o wadze do 70 kilogramów.

Możliwości nadania paczek kurierem FedEx w Warszawie

Nadanie paczki z Warszawy najłatwiejsze jest poprzez skorzystanie z naszej strony internetowej, a konkretnie z formularza, w którym określa się cechy przesyłki oraz podaje informacje o nadawcy i adresacie. To tutaj można też wybrać ewentualne usługi dodatkowe, takie jak gwarancja doręczenia następnego dnia, potwierdzenie doręczenia, doręczenie do rąk własnych czy wysyłka za pobraniem. Po wpisaniu wszystkich danych strona automatycznie wycenia paczkę i pozwala wygenerować list przewozowy oraz uiścić opłatę za usługę. Zamówiony kurier z Warszawy odbiera gotową paczkę od nadawcy. Nadaną przesyłkę można monitorować, by mieć kontrolę nad tym, w jakim miejscu aktualnie się znajduje przez system śledzenia przesyłek BPS. Daje to gwarancję, że kurier FedEx z Warszawy sumiennie wypełnia powierzone mu obowiązki.

Korzystaj z usług FedEx z pomocą serwisu Kurier BPS

Serwis BPS to niezawodny i tani kurier z Warszawy, który wspiera swoich klientów w nadawaniu paczek krajowych i międzynarodowych przez firmę FedEx. Owocna współpraca obu firm skutkuje konkurencyjnymi cenami wynegocjowanymi przez BPS. Oznacza to, że użytkownicy serwisu mają możliwość tańszego nadawania przesyłek, bez względu na ich ilość wysyłaną miesięcznie. BPS nie wymaga podpisywania umów ani składania deklaracji odnośnie liczby planowanych przesyłek. Do dyspozycji użytkowników pozostaje prosty formularz, w którym określa się dane nadawcy i adresata oraz podaje informacje na temat przesyłki kurierskiej FedEx z Warszawy, którą chce się nadać. Po wygenerowaniu listu przewozowego i opłaceniu usługi, wystarczy przygotować paczkę i przekazać ją kurierowi. Dla udogodnienia płatności, BPS umożliwia wykonanie tradycyjnego przelewu lub skorzystanie z systemu płatności PayU, PayPal, bądź Blue Media.

Przygotowanie paczki do nadania

Wszystkie przesyłki z Warszawy odbierane przez kuriera od nadawcy muszą być już właściwie przygotowane do wysyłki. Opakowanie należy dostosować do ogólnie przyjętych norm. Przede wszystkim, paczka dla FedEx musi być zabezpieczona przed uszkodzeniem. Najlepiej zastosować kartony o grubych, np. podwójnych ściankach. Stosowne opakowania można nabyć w firmie BPS.. Pustą przestrzeń między pakowanym produktem a ściankami pudełka należy wypełnić miękkim, bezpiecznym materiałem. Można wykorzystać do tego folię bąbelkową, ścinki materiału lub gąbkę. Całość musi być dokładnie zaklejona odpowiednio grubą taśmą tak, by pudełko nie otworzyło się w trakcie transportu. Szczególnie starannie zabezpieczone powinny być krawędzie opakowania. Na zapakowanej przesyłce należy umieścić etykietę wygenerowaną przez system, w którym zamawia się usługę. Znajdą się na niej informacje o nadawcy, adresacie oraz samej przesyłce. Takie właśnie procedury obowiązują przy zamawianiu usługi przez serwis BPS.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń