Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX WROCŁAW

Teraz możesz nadać paczki z naszym kurierem z Wrocławia. To niezwykle ekonomiczna opcja, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. FedEx to znane przedsiębiorstwo amerykańskie, które zajmuje się przewozem paczek. Ma ono zasięg ogólnopolski i ogólnoświatowy i świadczy usługi w ponad 220 krajach. Firma działa na rynku od lat i dostarcza przesyłki zarówno mniejsze, jak i te dużych gabarytów. FedEx ma bardzo bogatą ofertę. Wysyłka paczek na terenie Polski jest niezwykle sprawna. Już następnego dnia paczka trafia do adresata, a na każdym etapie podróży można monitorować jej obecną lokalizację oraz dzwonić do kuriera i dopytać, o której godzinie będzie paczka. To świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli prowadzimy sklep internetowy i wysyłamy wiele drobnych paczek do klientów indywidualnych w ciągu miesiąca.

Ekspresowe doręczenie paczki

Wiemy, jak ważny jest czas w przypadku dostarczania przesyłek. Z nami nie musisz się martwić o to, czy Twoja przesyłka dotrze na czas, bo już następnego dnia trafi do adresata. To szczególnie ważne w przypadku osób, które wysyłają towary takie jak jedzenie czy inne produkty, które mogą stracić datę ważności. W naszym katalogu usług istnieje możliwość ekspresowego dostarczenia paczki. Wiemy, jak istotne jest dotarcie na czas. Oferujemy także możliwość wybrania konkretnej godziny - to Ty decydujesz kiedy paczka ma dojść do adresata, a dodatkowo oferujemy możliwość zawiadomienia adresata paczki SMS-em.

Z BPS zawsze najtaniej

Dlaczego warto skorzystać z usług kuriera BPS? Z nami paczka zawsze dotrze na czas i otrzymasz od nas najniższą możliwą cenę. Dla klientów, którzy miesięcznie wysyłają wiele paczek niezwykle istotny jest aspekt finansowy - nikt nie lubi przepłacać. Mamy podpisane umowy z naszymi przewoźnikami i dzięki temu u nas otrzymasz najniższą cenę na rynku. Na naszej stronie dostępna jest też porównywarka cen - możesz wybrać wagę towaru, miejsce do którego ma dotrzeć oraz sposób dostawy. Sam zdecydujesz, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Jeśli nie wiesz na którą opcję się zdecydować, zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych pracowników, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapewniamy również dostawę paczek w godzinach niestandardowych lub w sobotę (dla wybranych kodów pocztowych). Nasi klienci bardzo często korzystają z tej opcji.

Dostawa do każdego miejsca na świecie

Korzystanie z naszych usług umożliwi Ci wysłanie przesyłki do dowolnego miejsca na świecie. Na świecie działa wiele międzynarodowych korporacji, a my wybieramy najlepszą. Europejska sieć FedEx działająca w Europie od ponad 25 lat, oferuje setkom miast i rynków w całej Europie usługi doręczeń następnego dnia - także przy możliwości odbioru wieczorem i doręczenia wcześnie rano, z najszerszym dostępem do usług doręczeń następnego dnia do Stanów Zjednoczonych i Azji. Firma FedEx obsługuje około 130 krajów, dysponując ponad 17 tysiącami członków zespołu. Co to oznacza? Sprawną obsługę klienta w każdym momencie podróży naszej przesyłki. Fedex posiada również ponad 5000 samochodów dostawczych i około 40 samolotów. Dzięki rozbudowanej flocie oraz pracownikom, firma dostarcza przesyłki sprawie i w święta. My, jako pośrednik, dbamy o to, aby Twoja przesyłka dotarła na czas. Gwarantujemy niską cenę i sprawny proces wysyłki paczki oraz minimum formalności. BPS jest firmą kurierską obsługującą zarówno sektor klientów biznesowych jak i klientów indywidualnych. Współpracujemy z dużymi firmami, które zaufały nam i polecają swoim partnerom.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń