Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FEDEX ZIELONA GÓRA

Chcesz szybko i bez wychodzenia z domu korzystać z usług wielu firm kurierskich w jednym miejscu? Mamy na to sposób - wystarczy wypełnić prosty w obsłudze formularz dostępny na powyższej stronie. Firma BPS to przedsiębiorstwo z branży logistycznej zajmujące się obsługą przesyłek krajowych i zagranicznych. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych - pakiet kompleksowych usług kurierskich jest indywidualnie dobierany do potrzeb i możliwości finansowych. BPS jest również liderem w dziedzinie transportu paletowego, który realizowany jest wszystkimi możliwymi kanałami - drogą lądową, powietrzną i frachtem morskim. Firma współpracuje ze znanymi przewoźnikami z kraju i zagranicy - dzięki bogatemu zapleczu logistycznemu może oferować szybki i tani transport przesyłek w najdalsze zakątki świata. Każdy z klientów ma możliwość skorzystania z usług BPS i firm partnerskich za pośrednictwem wspomnianego formularza.

Tani kurier w Zielonej Górze? Wybierz przesyłki kurierskie FedEx!

Jednym z takich przedsiębiorstw jest FedEx - firma oferująca kompleksowe usługi klientom indywidualnym, biznesowym oraz podmiotom z branży e-commerce. FedEx jest jednym z czołowych przewoźników zajmujących się obsługą przesyłek międzynarodowych do ponad 220 krajów na całym świecie. Oferta firmy obejmuje również szeroki wachlarz usług kurierskich dostępnych na terenie kraju - od przesyłek listowych po wielkogabarytowe paczki z cenną zawartością. W standardowym pakiecie usług przewoźnika znajduje się doręczenie kolejnego dnia roboczego oraz możliwość monitorowania drogi przesyłki od momentu jej przejęcia przez kuriera do chwili kiedy trafi do rąk adresata. Podobnie jak wiele firm z branży logistycznej również FedEx posiada opcję wyboru dodatkowych usług - do najczęściej wybieranych należą: określony czas dostarczenia przesyłki oraz ekspresowe doręczenie w godzinach porannych. Przewoźnik kieruje swoją ofertę również do mieszkańców Zielonej Góry i okolic!

Wysyłaj przesyłki krajowe i zagraniczne z FedEx za pomocą prostego formularza!

Za pośrednictwem naszej strony klienci mają możliwość zamówienia usług kurierskich wielu znanych firm bez wychodzenia z domu! Na stronie znajdziesz dwa praktyczne narzędzia, które ułatwiają całą procedurę - cennik przesyłek krajowych i zagranicznych oraz czytelny formularz. Jego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut - zanim jednak to nastąpi należy zważyć i zmierzyć przesyłkę, co pozwoli oszacować wstępnie koszt wysyłki. W kolejnych polach formularza należy podać adres nadawcy i adresata, informacje dotyczące wymiarów przesyłki i jej zawartości oraz dokonać wyboru opcji dostawy. System na podstawie indywidualnych preferencji przedstawi oferty przewoźników - wybór odpowiedniej rubryki skutkuje przekierowaniem na stronę płatności. Klienci również w tej kwestii mają dowolność - mogą wybrać tradycyjny przelew na poczcie lub natychmiastowy i bezpieczny przelew internetowy. Cała procedura nie jest czasochłonna i wymaga jedynie dostępu do internetu. Teraz wystarczy tylko czekać na wizytę kuriera!

BPS i FedEx - kompleksowe usługi kurierskie bez wychodzenia z domu!

Współpraca z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami daje wiele nowych możliwości - w tym również dla klientów. Bogate zaplecze logistyczne oraz otwarcie na rynki zagraniczne skutkuje szybkimi dostawami oraz pozwala nam docierać do adresatów na całym świecie. Nasi kurierzy dostarczają powierzone im przesyłki już następnego dnia roboczego, dyspozycje poranne staramy się realizować jeszcze tego samego dnia, również w soboty,( dla wybranych kodów pocztowych ). Dzięki naszym partnerom możemy zaoferować klientom kompleksowe usługi kurierskie na najwyższym, światowym poziomie i po atrakcyjnych cenach, które nie odbiją się negatywnie na domowym budżecie. Naszym ogromnym atutem jest możliwość personalizacji oferty, dzięki czemu klient otrzymuje indywidualnie dobraną usługę spełniającą jego oczekiwania i dopasowaną do możliwości finansowych. Prosty formularz, pozwalający bez ruszania się z domu korzystać z usług wielu przewoźników to dodatkowe udogodnienie, które powstało po to, by jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z usług kurierskich i logistycznych.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń