Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS BIAŁYSTOK

BPS to polska spółka prężnie działająca na rynku od 1998 roku i stale poszerzająca swoje horyzonty. Z początku BPS obsługiwało klientów na terenie Trójmiasta, jednak z roku na rok coraz bardziej rozszerzało swoją działalność. Dzisiaj, 20 lat później firma przewozi paczki na terenie całej Polski i Europy, a także nawiązuje coraz to nowsze kontakty z przewoźnikami z różnych kontynentów. BPS cechuje stała i długotrwała współpraca z powszechnie znanymi przewoźnikami i firmami kurierskimi, takimi jak Rohlig Suus, który ma swój oddział między innymi w Białymstoku. Dzięki współpracy z firmą Rohlig mamy pewność, że Państwa przesyłki dotrą bezpiecznie i szybko na wskazany adres. Naszą dewizą jest dbanie o dobro i zadowolenie naszych klientów, niezależnie czy są to osoby prywatne czy firmy. Dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie i uśmiech, a także chęć do dalszego korzystania z naszych usług. Dzięki bogatej ofercie, gwarantujemy, że każdy klient znajdzie tu odpowiednie dla siebie warunki współpracy.

Chcesz nadać paczkę z Białegostoku?

Jeśli jesteś mieszkańcem Białegostoku lub aktualnie w nim przebywasz i chcesz wysłać paczkę, warto skorzystać z usług kurierskich za pośrednictwem BPS. Jest to niezwykle prosty proces, ponieważ wystarczy na naszej stronie internetowej wypełnić formularz zgłoszeniowy, a kurier odbierający paczkę zjawi się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. W zależności od tego dokąd ma powędrować Twoja przesyłka, BPS korzysta z firm kurierskich, między innymi Rohlig Suus. Nadaną paczkę możesz stale śledzić za pomocą systemu Tracking&Tracing, co da Ci poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad sytuacją. Przesyłki transportowane na terenie Polski dostarczane są w przeciągu 24 godzin, zaś poza jej granicami dysponujemy siatką połączeń, które obsługują aż 200 połączeń tygodniowo! Korzystając z usług BPS nie musisz martwić się o opłaty celne. W przypadku wysyłek poza granice Unii Europejskiej nasi doradcy pomogą Ci błyskawicznie przejść przez wszystkie formalności z tym związane. Wysyłając paczkę możesz spać spokojnie, że dojedzie ona bezpiecznie w każde miejsce na świecie.

Współpraca z Rohlig Suus

Rohlig Suus to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, sięgającą 1852 roku. Jej indywidualne podejście do każdego klienta, a także wykonywanie usług na najwyższym poziomie zaowocowało nieskazitelną renomą. Od lat 50. XX wieku Rohlig oferuje usługi transportowe na terenie niemal całego świata przy pomocy samolotów, promów, kolei oraz aut. Szeroki zasięg tej firmy gwarantuje dostarczenie przesyłki gdziekolwiek zechcesz. Jeśli chcesz skorzystać z usług Rohlig Suus na terenie Białegostoku wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a reszta dokona się sama! Niezależnie od gabarytów i rodzaju przesyłki nasi kurierzy zapewnią jej odpowiednie warunki przewożenia,oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Warto wiedzieć, że firma ta posiada krajową sieć dystrybucji drobnicowej, która skraca czas dowozu do 24 godzin. Dzięki temu nasi klienci mogą sami wybrać najbardziej dogodną formę dostawy, punkty nadania i odbioru, a także ocenić jakość usług i skuteczność pracy przewoźnika.

Jak Rohlig Suus wypada na tle innych firm przewoźniczych?

Żyjemy w czasach w których nadawanie paczek jest na porządku dziennym i nikogo już nie dziwi. Codziennie widzimy na mieście samochody transportowe różnych kurierów spieszących z paczkami żeby zdążyć na czas do klienta. Ale skąd wiedzieć, który z przewoźników jest najlepszy i najbardziej oddany swojej sprawie? W tej kwestii zdecydowanym faworytem jest Rohlig Suus, który szczyci się najwyższą jakością swoich usług. Dostarcza on przesyłki w zawrotnym tempie, korzystając z różnych środków transportu i oferując dogodne ceny dla swoich klientów. Kadra Rohlig Suus to silna i porządnie wyszkolona grupa ludzi, lubiących swoją pracę. Zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową Kurier BPS i dokładniejszego zapoznania się z jego usługami!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń