Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS ELBLĄG

Wysłanie paczki przysparza Ci wielu trudności? Nie wiesz, który z przewoźników ma najlepszą ofertę dla swoich klientów i czy podjęta przez Ciebie decyzja będzie dobra? W takich sytuacjach z pomocą przychodzi firma BPS! Z jej wsparciem nadana przez Ciebie paczka błyskawicznie wyjedzie z Elbląga w świat i zostanie dostarczona w możliwie najkrótszym czasie w docelowe miejsce i w idealnym stanie. Nasza firma stale współpracuje z wieloma firmami przewoźniczymi, które są cenione przez klientów i cieszą się ich zaufaniem. Transportujemy przesyłki i paczki wszelkich gabarytów z uwzględnieniem najwyższych norm bezpieczeństwa, a także traktujemy każdego klienta indywidualnie, ponieważ zgodnie ze znanym powiedzeniem, brzmiącym “klient nasz pan”, to dzięki Wam jesteśmy tak wysoko cenioną marką na rynku.

Przesyłka kurierem Rohlig Suus z Elbląga

Jako firma krajowa współpracujemy z największymi przewoźnikami, którzy cieszą się uznaniem wśród swoich klientów, do których grona zaliczyć należy bezwzględnie Rohlig Suus, istniejącą na rynku od ponad 150 lat! Swoje początki datuje na rok 1852 w niemieckim mieście Bremen. Charakteryzuje się wysoką jakością oferowanych usług, jak i indywidualnym podejściem do małych i dużych Klientów. Warto zaufać Rohlig Suus i skorzystać z jej oferty za pośrednictwem naszej firmy jeśli planujesz wysłanie paczki z Elbląga. Z tą firmą masz gwarancję, że przesyłka zostanie w krótkim czasie dostarczona na miejsce docelowe przez wykwalifikowaną kadrę. Kurier nie tylko zawiezie Twoją paczkę w wyznaczone miejsce, ale także osobiście odbierze ją z Twych rąk we wskazanym miejscu. Wysłaną przesyłkę możesz stale śledzić przez cały proces dostawy dzięki elektronicznemu systemowi Tracking&Tracing. Wysyłając coś cennego, możesz skorzystać z ubezpieczenia na wypadek nieoczekiwanych sytuacji.

Skorzystaj z oferty BPS i miej pewność, że Twoja paczka jest w dobrych rękach!

Firma BPS samodzielnie dostarcza przesyłki na terenie Trójmiasta. Poza jego granicami korzysta z pomocy wymienionych wcześniej przewoźników. Transport odbywa się głównie samochodami dostawczymi, ale zdarzają się sytuacje, w których korzysta z samolotu, statku czy samochodu ciężarowego. Dzięki takim kombinacjom przesyłka, niezależnie od gabarytów i wagi, zostanie bezpiecznie dowieziona do adresata, nawet jeśli mieszka on na drugi końcu naszego globu. Z usług BPS bardzo często korzystają firmy które chcą przetransportować przedmioty do dużych gabarytach takie jak na przykład palety. W przypadku produktów spożywczych lub próbek laboratoryjnych, BPS stosuje suchy lód, aby zapewnić odpowiednie warunki termiczne. Skorzystaj z usług BPS i przekonaj się sam, że jest to firma godna zaufania!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń