Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS GDAŃSK

Firma Rohlig posiada dzięki swojej historii ogromne doświadczenie. Powstała z inicjatywy Carla Rohliga w 1852 roku, w mieście Bremen. W 1880 roku otwarto biura w innych krajach europejskich. Odległości między kontynentami przestały być problemem, a intensywny rozwój przemysłu rozpoczął erę znacznego wzrostu ilości transportowanych towarów. Dzięki takiej sprzyjającej sytuacji rynkowej firma Rohlig mogła się swobodnie rozwijać. Lata pięćdziesiąte i sześćdziesiąte były okresem budowy silnej międzynarodowej sieci obsługującej klientów na całym świecie. Firma stała się również liderem na niemieckim rynku transportu międzynarodowego. Dziś działalność Rohlig Suus to umacnianie swej pozycji na rynku usług frachtu morskiego i lotniczego.

Znakomity przewoźnik

Aby dotrzeć do jak największej liczby klientów, należy mieć szeroki zakres usług. Taką funkcją dysponuje firma Rohlig Suus w Gdańsku. Opierając się na doświadczeniu oraz współpracy ze sprawdzonymi i renomowanymi przewoźnikami, jak właśnie niemiecki kurier, nasza firma organizuje transport międzynarodowy w zakresie: towarów neutralnych, towarów niebezpiecznych, ładunków, które wymagają temperatury kontrolowanej, przesyłek ekspresowych samochodami o ładowności 0,7 t i 1,5 t oraz oraz 3,5 t (istnieje możliwość zamówienia dodatkowych usług jak wniesienie towaru, rozpakowanie.Oprócz tego, w ramach spedycji międzynarodowej firma Rohlig Suus realizuje dostawy w systemie just in time, realizuje zlecenia jednorazowe, jak również plany wysyłek cyklicznych (tygodniowych, miesięcznych). Każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłek, zgodnie z statusem.

Przesyłki kurierskie w Gdańsku tylko z Rohlig Suus

Transport drogowy, transport lotniczy, transport morski, transport kolejowy - to wszystko znajdziesz u naszego przewoźnika Rohlig Suus. Firma podejmuje przesyłki z każdego miejsca w Polsce. Przewozy całokontenerowe w eksporcie i imporcie realizowane są właśnie między innymi przez Gdańsk, ale także przez Szczecin, Gdynię i inne porty europejskie. Szeroki wybór rodzaju transportu w Rohlig Suus pozwala klientom na wybór najlepszego dla siebie rozwiązania. Dlatego odwiedzając naszą firmę Kurier BPS możesz być pewien, że sprostamy wszystkim, nawet największym twoim wymaganiom. Kiedy wybierzesz u nas wysłanie przesyłki tą firmą kurierską możemy ci zapewnić cały przekrój usług dotyczących operacji magazynowych i składowania. Możesz być pewny szybkiej i terminowej dostawy, możesz wybierać wśród ofert transportu krajowego i międzynarodowego, możemy zaproponować ci również obsługę transportów wahadłowych.

Cło nie takie straszne

Odprawa celna polega na dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności przewidzianych zasadami postępowania celnego. Związane są one z przejęciem towaru, osób, bagażu przez granicę celną danego kraju, które podlegają takiej kontroli celnej. Dzięki temu, że wybierzesz naszego przewoźnika będziesz miał możliwość skorzystania z naszych agencji celnych w całym kraju. Już nic nie umknie twojej uwadze, a dokumenty będą w jak najlepszym porządku. Nasz przewoźnik, firma Rohlig Suus realizuje, zgodnie z ze swoją ofertą:

  • pełną gamę procedur celnych w tym procedury uproszczone, które znacznie ograniczają czas odprawy (AEO), również z zastosowaniem podatku VAT,
  • obsługę towarów na składach celnych wysokiego składowania, konsygnacyjnym oraz magazynie celnym,
  • profesjonalne doradztwo celne,
  • reprezentowanie podmiotów gospodarczych przed innymi instytucjami państwowymi np. SANEPID, PIORIN, WIJHARS i innymi, w zakresie niezbędnej dokumentacji do dokonania odprawy celnej,

Rohlig Suus Gdańsk - wszystko w jednym miejscu

Masz duży ładunek? Żaden problem, tylko zgłoś się do Kuriera BPS i wybierz Rohlig Suus. Tutaj masz wszystko w jednym miejscu i w zasięgu ręki. Bezpiecznie przewieziesz swój towar na terenie całej Polski czy też za granicę. Pomożemy, doradzimy, przeprowadzimy przez dokumentację. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i nie wstydzimy się o tym mówić. dzięki nam wszelkie formalności załatwisz szybko i sprawnie. Oprócz tego masz szeroki wybór co do rodzaju transportu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko to dzięki współpracy z firmą Rohlig Suus.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń