Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS GORZÓW WIELKOPOLSKI

Platforma kurierska BPS umożliwia korzystanie ze świetnych rozwiązań logistycznych w różnych obszarach - lokalnym, w kraju oraz poza jego granicami. Współpracuje z solidnymi przewoźnikami, do których należy również Rohlig Suus, którego oddział mieści się między innymi w takim mieście jak Gorzów Wielkopolski. Paczki nadane przez klientów dotrą w każde miejsce znajdujące się na świecie. Nadanie jest zaś banalnie proste dzięki naszemu niezawodnemu systemowi informatycznemu. Dzięki temu paczki są bezpieczne i nie są narażone na uszkodzenia. Dotyczy to każdego rodzaju przesyłki, począwszy od listów, a skończywszy na przewozie palet. Rohlig Suus to jeden z najszybszych i najbardziej solidnych przewoźników, który funkcjonuje na rynku kurierskim. Współpraca z tą firmą sprawia, że przesyłka może być dostarczona do adresata nawet tego samego dnia, którego została nadana.

Rohlig Suus - przewoźnik o dużym zasięgu

Firma Rohlig Suus powstała na początku drugiej połowy XIX wieku. Zajmowała się spedycją. To przewoźnik, który w Polsce jest jedynym, którego działalność została rozprzestrzeniona na cały świat. Zasłużył sobie na to dzięki świetnym usługom, a także wielu projektom logistycznym oraz procesom związanym z łańcuchem dostaw. Ten tani kurier jest odpowiedzialny w kraju za przesyłki paletowe. O kosztach usług można się dowiedzieć po rozpatrzeniu cennika, który znajdziesz na naszej stronie. Rohlig Suus dysponuje systemem dystrybucji samochodowej. Dzięki temu przesyłki kurierskie są dostarczane w ciągu doby. Współpraca tych dwóch firm powoduje, że klienci mogą liczyć na coraz to lepszą jakość oferowanych usług. Korzystanie z nich jest bardzo opłacalne. Warto wypróbować, aby przekonać się, że to jeden z najlepszych przewoźników. Paczka dociera na czas w nienaruszonym stanie.

Platforma BPS - możliwość szybkiego zamówienia kuriera

Paczki przewożone dzięki Rohlig Suus za pośrednictwem BPS to gwarancja solidności i terminowości. Firmy starają się sprostać wymaganiom każdego klienta. W razie niedostępności przewoźnika, klientowi są przedstawiane inne rozwiązania. Zarówno miejsce, jak i czas przesyłki jest ustalany indywidualnie z działem obsługi klienta BPS. Klient po podpisaniu umowy rozlicza się z nami bezgotówkowo, a podstawą do takiego rozliczenia jest faktura VAT obejmująca dwutygodniowy termin spłaty. Należy również pamiętać o tym, że u każdego przewoźnika obowiązują inne zasady pakowania przesyłek, z którymi należy się zapoznać przed ich nadaniem. Wówczas klient uniknie wielu problemów z tym związanych, a przede wszystkim możliwości zniszczenia przekazanego do transportu towaru. Jest to bardzo ważne, szczególnie w okresach przedświątecznych.

Monitoring paczek

Każda paczka może być monitorowana przez klienta - zarówno nadawcę, jak i odbiorcę. W wielu przypadkach uspokaja to osoby, które cały czas myślą o tym, co dzieje się z ich paczką, zwłaszcza gdy jest to towar długo oczekiwany. Za sprawą platformy BPS można znaleźć pożądanego przewoźnika i zamówić usługę kurierską. Nie trzeba wówczas kłopotać się z rejestracjami na poszczególnych stronach internetowych, aby sprawdzić terminy dostępności przewoźników. Płatność realizowana jest za pośrednictwem nowoczesnych, szybkich systemów lub przelewu. Wystarczy wysłać potwierdzenie na adres mailowy firmy, a zlecenie zostanie prędzej zrealizowane. Kurier otrzymuje wszelkie dane teleadresowe klienta. Natomiast osoba, która zdecydowała się na współpracę z firmą dostaje do niego numer telefonu, aby w razie czego mogła się z nim skontaktować. Jest to bardzo praktyczna, a zarazem wygodna opcja, z której korzysta wiele osób.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń