Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS KATOWICE

Firma Rohlig Suus jest jedynym polskim operatorem logistycznym o globalnych możliwościach. W ramach komplementarnego wachlarza usług, specjalizuje się w transporcie drogowym który obejmuje całą Europę w ramach tych transportów oferuje obsługę celną, proponuje klientom najlepsze rozwiązania optymalnie dostosowane do ich potrzeb. W Europie firma posiada system drobnicowy, obsługujący około 200 regularnych połączeń drogowych tygodniowo. Od lat firma jest znana z międzynarodowych przewozów.

Zamów kuriera Rohlig Suus z Katowic z pomocą pośrednika

Za pomocą naszej platformy kurierbps.pl można zamówić kuriera z Katowic w dowolne miejsce w Polsce i za granicą. Wybierając firmę kurierską, przede wszystkim należy wziąć pod uwagę czas realizacji zamówienia i szybkość doręczania przesyłki. Firma powinna być solidna, uczciwa i szybko realizować wysyłki towarów i dostarczać przesyłki w wyznaczonym terminie. Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Naszym zadaniem jest zbieranie zamówień od klientów i kontakt z odpowiednimi firmami, które zapewnią najniższą cenę i są wiarygodne. Właśnie taką firmą jest Rohlig Suus w Katowicach. Działamy od lat i współpracujemy z dużą liczbą przedsiębiorstw transportowych, w związku z tym mamy wynegocjowane dobre stawki i są one znacznie niższe, niż w przypadku korzystania bezpośrednio z usługi kuriera. Dzięki nam za przesłanie przesyłki na pewno zapłacisz mniej. Tańsze przesyłki są szczególnie ważne, jeśli prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz tysiące rzeczy miesięcznie. Dla Ciebie współpraca z nami oznacza mniej formalności, a dla Twoich klientów niższy koszt przesyłki.

Zaufaj Kurierowi BSP

Na swoim koncie mamy współpracę z najbardziej wymagającymi klientami, dlatego wiemy jak ważne jest odpowiednie podejście do każdego i cena oferowanych usług. Naszą pozycję na rynku doceniają przedsiębiorcy, a my cały czas powiększamy bazę zadowolonych klientów. Jeśli chodzi o firmy transportowe, współpracujemy z największymi graczami. Pamiętajmy również, że dzięki nam masz tańsze przesyłki, które zachęca klientów. A może dzięki temu kupią więcej produktów z Twojego sklepu internetowego? Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Gemius, aż 67% ankietowanych przyznaje że częściej robi zakupy w sklepie internetowym, jeśli ten ma niski koszt przesyłki. To, co zniechęca konsumentów do kupowania, to wysokie koszty dostawy oraz długi okres oczekiwania na zamówione produkty.

Usługi Rohlig Suus

Głównym celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług klientom w obszarze zaawansowanych projektów logistycznych oraz złożonych procesów łańcucha dostaw. Rohlig Suus oferuje dostawę towarów głównie drogą lądową. Firma zapewnia dedykowany system dystrybucji krajowej oraz partnerską sieć połączeń międzynarodowych, obsługującą około 200 regularnych linii tygodniowo. Dzięki agencjom celnym formalności są załatwiane w maksymalnie krótkim czasie po to aby nie zatrzymywać niepotrzebnie transportów.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń