Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS KOŁOBRZEG

Firma BPS zajmuje się przewozem paczek, które nadają zarówno osoby prywatne, jak i liczne przedsiębiorstwa. Każdemu z klientów zależy na czasie dostarczenia przesyłki, z czym całą pewnością poradzi sobie przewoźnik Rohlig Suus. BPS jest pośrednikiem w procedurze przewozowej i współpracuje z cenionymi w branży firmami kurierskimi, z których korzysta duża liczba osób. Spółka Rohlig Suus funkcjonuje na rynku ponad 150 lat, co samo w sobie świadczy o profesjonalizmie usług, które oferuje w Polsce, Europie i poza tym kontynentem. Na każdym etapie dostawy można mieć pewność, że przesyłka będzie bezpieczna i dotrze pod wskazany adres na czas. Można liczyć na wysoką jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny, które są odpowiednio dostosowywane względem usług indywidualnych oraz dla firm. Możliwe jest złożenie zlecenia w bardzo prosty sposób, nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Należy wejść na stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie zaczekać na kuriera. Kurier w ciągu doby dostarczy przesyłkę pod wskazany adres w Polsce, lub przekaże ją do dalszego transportu, jeśli adresat mieszka poza granicami kraju.

Rohlig Suus - paczki z Kołobrzegu

Dla mieszkańców takiego miasta jak Kołobrzeg, tani kurier Rohlig Suus to najlepszy wybór. Możliwe jest nadanie przesyłki w wybrane miejsce. Ponadto klient może śledzić przesyłkę, sprawdzić, a także zorganizować łańcuchy dostaw. Można również ocenić współpracę z firmą. Przesyłki kurierskie poza obszar Europy są przewożone za pośrednictwem samochodu dostawczego, promu itp. Przewoźnik Rohlig Suus jest w stanie przetransportować standardowy towar oraz specjalne zamówienia. W każdym przypadku gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie przewożonych artykułów. Nie ulegają one uszkodzeniu oraz są transportowane w odpowiedniej dla nich temperaturze. W razie konieczności uiszczenia opłaty celnej, pracownicy firmy informują o takiej kwestii klientów oraz pomagają im w doborze potrzebnych dokumentów, a w razie konieczności w ich wypełnieniu.

Zabezpieczenia paczek

Każda nadana paczka powinna być odpowiednio zapakowana. Gwarantuje jej to bezpieczeństwo na każdym etapie transportu. Na stronie internetowej firmy są dostępne użyteczne porady, których warto przestrzegać, aby przewożony towar nie uległ zniszczeniu. W razie konieczności nadania paczki paletowej, należy umieścić ją na solidnej palecie bądź nośniku, za pomocą którego można ją przeładować za pomocą maszyn. Na dnie takiej przesyłki nadawca powinien ułożyć cięższy towar, a na górze lżejsze przedmioty. Dzięki temu nie dojdzie do trwałego uszkodzenia przewożonego towaru. Zabezpieczając przesyłkę, trzeba również ochronić karton bądź inny materiał, w którym jest przewożona. Zazwyczaj do tego celu są używane folie stretch. W razie wątpliwości wynikających z niewiedzy na temat odpowiedniego zabezpieczania przesyłek, pracownicy firmy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń