Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS KRAKÓW

Szukasz taniego kuriera w Krakowie? Chcesz mieć pewność, że Twoja paczka dotrze na czas do adresata? Nie lubisz martwić się o formalności? Już nie musisz! Teraz wszystkim zajmiemy się my. BPS współpracuje z największymi przewoźnikami w kraju, a jednym z nich jest Rohlig Suus Kraków. To jedna z najlepszych i najtańszych firm na terenie Krakowa, która dostarczy Twoje przesyłki z dowolnego miejsca na terenie miasta i okolic w dowolne miejsce na terenie Polski, Europy. Jak skorzystać z usług firmy? Wystarczy nam zaufać i zamówić kuriera, a my załatwimy wszelkie formalności. To Ty decydujesz skąd ma być zabrana paczka, w jakiej godzinie oraz dokąd ma dojechać i w jakim terminie. Możesz również wskazać, że paczka zawiera szczególnie delikatne materiały, a my się nią zaopiekujemy. Gwarantujemy dostarczenie paczki zawsze na czas. Nasze przesyłki są ubezpieczone i nie musisz martwić się, czy wszystko będzie w porządku z przesyłką.

Oferta firmy Rohlig Suus Kraków

Oferta firmy Rohlig Suus Kraków jest bardzo obszerna. Firma działa na kilku polach. Zapewnia usługi lotnicze, drogowe, morskie czy kolejowe. Przedsiębiorstwo zbudowało własny system dystrybucji drobnicowej o zdolności realizacji dostaw w jedną dobę, zaś w Europie partnerski system drobnicowy obsługujący około 200 regularnych połączeń drogowych tygodniowo. Firma posiada rozbudowaną flotę pojazdów, dzięki której efektywnie zarządza zleceniami w spedycji drogowej. Współpraca z tego typu przewoźnikami pozwala BPS na profesjonalną realizację założonych projektów transportowych. Gwarantujemy atrakcyjne pakiety obniżające koszty, a nasi klienci mogą śledzić, gdzie w danym momencie znajduje się paczka oraz być w stałym kontakcie z przewoźnikiem.

Zalety przesyłek kurierskich

Jedną z największych zalet firm kurierskich jest oczywiście bardzo szybka dostawa. Przesyłki kurierskie są zdecydowanie szybsze niż tradycyjna poczta, dlatego też coraz więcej osób korzysta z tego rozwiązania. Bardzo wiele firm dostarcza przesyłki bezpośrednio do rąk adresata. Firmy kurierskie oferują również bardzo wiele dodatkowych usług. Znalezienie kuriera i wybranie odpowiedniej firmy kurierskiej nie jest prostą sprawą. Na rynku jest wiele firm i nie wiadomo, której zaufać, aby nasza przesyłka dotarła na czas. Dlatego też warto skorzystać z usług pośredników. BPS jest firmą kurierską obsługującą zarówno sektor klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy prywatną polską firmą, powstałą w 1998 roku, a przy tym jedną z pierwszych w Trójmieście lokalnych firm kurierskich. To sprawia, że zaufali nam klienci w całej Polsce. Oferta firmy Kurier BPS obejmuje tanie usługi kurierskie na terenie kraju, a kierowana jest do klientów prywatnych i firmowych. Jako profesjonalny kurier, świadczymy je także samodzielnie, dostarczając zlecone paczki i listy na terenie Trójmiasta. Poza jego granicami wspierają nas współpracownicy, reprezentujący cenionych przewoźników.

Paletowa oferta firmy

Oferta paletowa firmy jest bardzo bogata. Przewoźnik przewozi europalety o wymiarach: 1,2x0,8x2,2 m o wadze: 200 kg, 300 kg, 400 kg, 600 kg, 800 kg, 1000 kg oraz 1200 kg. W swojej ofercie ma też przewóz palet przemysłowych, których wymiary sięgają nawet do 3x1x2 m. Cena poszczególnych przesyłek jest silnie zróżnicowana i zależy bezpośrednio od gabarytów. Standardowy czas doręczenia przesyłek wynosi do 1-2 dni roboczych od momentu nadania. Przesyłki paletowe odbierane i doręczane są w systemie „burta-burta”. Co należy podkreślić, wszystkie przesyłki są ubezpieczone, co potwierdza, że warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, jak kurier BPS i nie martwić się o żadne formalności, dzięki korzystaniu z rozwiązań tak znanych przewoźników, jak Rohlig Suus.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń