Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS ŁÓDŹ

Firma BPS specjalizuje się w przewozie paczek i listów, których nadawcami są zarówno osoby prywatne, jak i małe oraz duże firmy, którym zależy na szybkim dostarczeniu przesyłki do adresata. BPS pośredniczy w procesie przewozowym i korzysta z usług najlepszych firm kurierskich, najlepiej ocenianych w rankingach. Do tych firm zalicza się niemiecka spółka Rohlig Suus, która na rynku działa już od ponad 150 lat! Przewoźnik ten oferuje swoje usługi na terenie nie tylko Polski, ale także Europy i poza nią, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo Twojej przesyłki na wszystkich etapach dostawy. Rohlig Suus kusi wysoką jakością swoich usług oraz konkurencyjnymi cenami, które są indywidualnie obliczane dla klientów prywatnych i grupowych. Złożenie zlecenia przewozowego jest banalnie proste i nie wymaga ruszania się z domu. Wystarczy wejść na stronę przewoźnika Rohlig Suus i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie zaczekać na pojawienie się kuriera, który w ciągu 24 godzin dostarczy Twoją przesyłkę na terenie całej Polski lub przekaże ją dalej, jeśli ma ona być dostarczona poza granice państwa.

Przesyłki z Łodzi z Rohlig Suus

Jeśli jesteś mieszkańcem Łodzi i chcesz tanio wysłać paczkę z pomocą BPS, możesz mieć pewność, że skorzystamy z usług najlepszych przewoźników, na przykład z usług Rohlig Suus. Z pomocą tej firmy możesz wysłać w świat co tylko chcesz. Rohlig Suus oprócz przewozu zwykłych przesyłek, oferuje także obsługę kanałów sprzedaży, takich jak e-commerce, które stale się rozwijają. Firma ta, dzięki mocno rozwiniętej stronie internetowej pozwoli Ci na wyszukanie i śledzenie Twojej przesyłki, sprawdzenie i zorganizowanie najlepszych dla Ciebie łańcuchów dostaw, a także ocenienie przebytej współpracy. Paczki wysyłane poza granice Europy zostaną przetransportowane przy użyciu samolotu, promu lub auta dostawczego. Rohlig Suus podejmuje się przewożenia towarów neutralnych, jak i niebezpiecznych, gwarantując im odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Jeśli nadana przesyłka będzie wymagała opłaty celnej, jak w przypadku wysyłki do krajów spoza Unii Europejskiej, nasi wyszkoleni pracownicy pomogą nadawcy przejść przez szereg dokumentów oraz rozwieją wszystkie wątpliwości.

Standardy pakowania

Nadając za naszym pośrednictwem przesyłkę kurierowi Rohlig Suus, należy pamiętać o jej odpowiednim zapakowaniu. Ma to zapewnić pełne bezpieczeństwo pakunku podczas wszystkich etapów dostawy. Na stronie przewoźnika Rohlig Suus znajdziesz wszelkie wskazówki, jak prawidłowo zapakować przyszłą paczkę. Jeśli chcesz wysłać przesyłkę paletową, pamiętaj, że powinna być ona umiejscowiona na nieuszkodzonej palecie lub nośniku, który jest przystosowany do przeładowania za pomocą maszyn, takich jak wózki widłowe. Pakując, na dnie ułóż ciężkie przedmioty, a lekkie na górze, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia podczas transportu. Pamiętaj również o zabezpieczeniu kartonu, w którym jest Twoja wysyłka. Najlepiej użyć w tym celu folię typu stretch, która jest wytrzymała i rozciągliwa. Wytyczne dotyczące pakowania mają na celu całkowite zmniejszenie ryzyka uszkodzenia przesyłek, szczególnie tych delikatnych, które mają przed sobą wiele kilometrów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące pakowania, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego Rohlig Suus?

Firma Rohlig Suus to przede wszystkim uczciwa firma z wieloletnią tradycją. Całkowicie oddana sprawie i szanująca swoich klientów, a do tego wykonująca swoje usługi na najwyższym poziomie. Od wielu lat gromadzi doświadczenie w dziedzinie przewoźnictwa oraz wprowadza nowe technologie do swoich zasobów. Przesyłki transportowane za pośrednictwem Rohlig Suus są dostarczane w wiele miejsc na świecie, w możliwie najkrótszym czasie. Pracownicy firmy kurierskiej są wykwalifikowanymi i doświadczonymi osobami, które dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć szybko i bezpiecznie każde zlecenie, niezależnie od jego wymiarów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Rohlig Suus!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń