Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS LUBLIN

Business Pack Service, czyli BPS, to ceniona trójmiejska firma oferująca szybki i tani przewóz przesyłek kurierskich. Na rynku działa od 1998 roku i stale się rozwija, co pozwala na nieustanne poszerzanie zakresu jej działania. Początkowo BPS działał tylko na terenie Trójmiasta. Dzisiaj jego kurierzy dostarczają przesyłki na obszarze całej Polski, Europy, a nawet innych kontynentów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologii i sprawnym systemom informatycznym, może stale kontrolować procesy dostawy i błyskawicznie działać w razie niespodziewanych utrudnień. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów i móc dostarczać coraz więcej paczek, BPS korzysta ze stałego wsparcia firm kurierskich takich jak FedEx, DPD, DHL, Poczta Polska czy Rohlig Suus. Szeroka siatka przewoźników, setki zatrudnionych pracowników, odpowiedni do przewozu sprzęt, pozwalają na dowiezienie przesyłki już następnego dnia po jego nadaniu. BPS dba o komfort swoich Klientów, dlatego mogą oni zamówić kuriera prosto pod drzwi swojego domu, za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie. Wypełniając formularz można także wybrać firmę kurierską, która ma dostarczyć naszą przesyłkę do adresata. Takim przewoźnikiem może być na przykład firma Rohlig Suus.

Jak działa Rohlig Suus?

Niemiecka firma Rohlig Suus powstała w 1852 roku. Oferuje usługi transportowe i spedycyjne wieloma środkami transportu, uwzględniając samoloty, promy i koleje. Jeśli planujesz wysyłkę z Lublina, firma ta sprawnie i szybko przetransportuje Twoją przesyłkę. Na terenie całej Polski przesyłka dotrze na miejsce w ciągu 24 godzin, zaś poza granicami kraju kurierzy Rohlig Suus zrobią wszystko, aby dostarczyć ją w możliwie najkrótszym czasie. Firma ta stworzyła sieć dystrybucji drobnicowej, budując kilkanaście punktów dystrybucyjnych rozlokowanych po całej Polsce, w których znajdują się magazyny, terminale i agencje celne. Takie rozwiązania pozwalają na kompleksową i szybką obsługę każdej nadanej paczki. Klient może stale monitorować wysłaną przesyłkę dzięki systemowi Track & Trace. Dla osób wolących dmuchać na zimne, przewidziano możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia cargo, szczególnie jeśli przesyłka zawiera delikatne przedmioty.

Cenna lub delikatna wysyłka z Lublina?

Jeśli wysyłana przez Ciebie przesyłka ma delikatną zawartość lub wymaga szczególnej uwagi, Rohlig Suus troskliwie się nią zaopiekuje. Zatem jeśli Rohlig Suus ma przetransportować paletę warzyw i owoców, możesz spać spokojnie, ponieważ wszystko dotrze na miejsce świeże. Ponadto w prosty sposób będziesz mógł oszacować koszty związane z wysyłką. Na stronie internetowej BPS znajdziesz jasny i klarowny cennik, który ułatwi Ci planowanie wysłania paczki. Niezależnie od wielkości i wagi przesyłki, pamiętaj, że po stronie nadawcy leży odpowiednie jej zapakowanie i przygotowanie do drogi. W tej kwestii również strona BPS udzieli Ci kilku rad, które ułatwią Ci przygotowanie przesyłki . Jeśli będzie wysłana w kartonie, dostosuj jego wielkość to wysyłanego przedmiotu. Wolną przestrzeń wypełnij folią bąbelkową lub papierem, który ochroni zawartość przesyłki. Towar wysyłany na paletach wymaga odpowiedniego ułożenia i zabezpieczenia przed uszkodzeniem na przykład folią typu stretch. Pamiętaj, że odpowiednie zapakowanie przesyłki zmniejsza ryzyko uszkodzenia jej zawartości.

Dlaczego warto wybrać Rohlig Suus?

Faktem jest, że na rynku działa wiele firm przewozowych, oferujących różnorakie usługi. Jednak to właśnie Rohlig Suus jest firmą wartą zainteresowania. Głównym atutem Rohlig Suus są błyskawiczne przewozy paczek w każde miejsce na Ziemi, z uwzględnieniem atrakcyjnych cen, nie rujnujących portfela. Pracownicy firmy BPS stale pomagają Klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie transportowe tak, by obie strony były zadowolone ze współpracy. Czytelna strona internetowa prowadzi Klienta krok po kroku, tłumacząc wszelkie niejasności. Warto odwiedzić stronę internetową przewoźnika BPS , aby dokładnie zapoznać się z oferowanymi usługami. Zapraszamy!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń