Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS POZNAŃ

Współpracujemy z największymi przewoźnikami na terenie całej Polski. W swoim portfolio mamy znane i cenione firmy. Jedną z nich jest Rohlig Suus, która ma swoją siedzibę w Poznaniu. Teraz korzystając z naszych usług możesz wysyłać paczki z Poznania w atrakcyjnej cenie. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na naszą stronę i wypełnić krótki formularz, w którym uwzględnimy gabaryty paczki oraz jej wagę. Nasi pracownicy wycenią paczkę, i jedno jest pewne - gwarantujemy konkurencyjne ceny na rynku. Mamy podpisane umowy z największymi przewoźnikami, a to gwarancja dobrej jakości i niskiej ceny. Warto nam zaufać.

Transport drogowy z Rohling Suus

Kurier BPS współpracuje z Rohlig Suus zapewniając transport drogowy zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Posiadamy dedykowany system dystrybucji krajowej oraz partnerską sieć połączeń międzynarodowych, obsługującą ok. 200 regularnych linii tygodniowo. Firma oferuje przewóz towarów neutralnych, niebezpiecznych. Firma zajmuje się również przewozem ładunków ponadgabarytowych, realizując przewozy indywidualne oraz w ramach projektów budowlanych. W jej polu działania są również przesyłki ekspresowe samochodami o ładowności 0,7t i 1,5t oraz 3,5t z dodatkowymi usługami, takimi jak wniesienie i rozpakowanie towaru. O wszelkie formalności zadba Kurier BPS, a cały proces przebiega zawsze szybko i sprawnie.

Usługi lotnicze i morskie

Przesyłki międzynarodowe lotnicze to jeden z najbezpieczniejszych i najszybszych środków transportu. Wszelkie formalności związane z zorganizowaniem takiej przesyłki przejmuje Kurier BPS. Jakie są zalety transportu lotniczego? Transport lotniczy jest dużo bardziej bezpieczny, niż na przykład transport samochodowy. Bezpieczeństwo nie jest jedyną zaletą tego obszaru transportu - innym niewątpliwym jego plusem jest możliwość szybkiego dotarcia nawet w bardzo odległe miejsca. Koszty transportu nie są wysokie, a wszystko zależy od gabarytów danej przesyłki. Kurier BPS zadba o wszelkie szczegóły i formalności. Dzięki współpracy z licznymi przewoźnikami, udało nam się poszerzyć nasze usługi o transport morski. Współpracujemy z kluczowymi armatorami na całym świecie, realizując dostawy importowe oraz eksportowe.

Tani kurier z Poznania

Kurier BPS to przede wszystkim tanie przesyłki na terenie całego kraju. Wystarczy skorzystać z naszego portalu i zamówić kuriera. Sam decydujesz, kiedy ma on dostarczyć przesyłkę do adresata oraz z jakiego miejsca ma zostać odebrana przesyłka. Korzystając z naszej platformy cały proces przebiegnie szybko i bez problemów. Szukając odpowiedniej firmy kurierskiej, warto zwrócić uwagę na takie aspekty, jak cena przesyłki, dopuszczalny rozmiar, przewidywany czas dostarczenia oraz ubezpieczenie przesyłek. Rohlig Suus to międzynarodowa firma, która jest liderem na rynku, jeśli chodzi o wysyłanie przesyłek na teren całego kraju i za granicę. Firma zapewnia sprawną wysyłkę, a my zadbamy o to, aby cena była konkurencyjna i jak najniższa. System dystrybucji firmy jest tak dobry, że w ciągu jednej doby, jest w stanie dostarczyć przesyłkę w każdy zakątek kraju. Natomiast europejska siatka połączeń drobnicowych, obsługuje kompleksowo około 200 regularnych transportów drogowych tygodniowo. Mając świadomość, jak cenny jest czas naszych klientów, dla pilnych przesyłek oferujemy dedykowane przewozy ekspresowe. Warto zaufać sprawdzonemu pośrednikowi i nie marnować swojego czasu.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń