Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS RZESZÓW

Firma BPS poznała doskonale zalety dobrego serwisu Rohlig Suus dlatego współpracujemy z tą firmą od lat. Firma posiada zaawansowane rozwiązania logistyczne, dlatego też wielu klientów do niej wraca. Swoje cele firma kurierska realizuje dzięki zaangażowanemu i profesjonalnemu zespołowi pracowników. Kolejnym atutem firmy jest wiele oferowanych rozwiązań jakie proponuje przewoźnik ułatwiają komunikację, nadawanie i odbieranie przesyłek. Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie i szukasz najlepszego dla siebie rozwiązania to wybierz Rohlig Suus za pośrednictwem firmy BPS. Otrzymasz tutaj cały wachlarz usług oraz profesjonalną poradę dotyczącą wysyłki.

Usługi logistyczne

Rohlig Suus oferuje różne rodzaje transportu przesyłek. Należą do nich:

  • Transport drogowy - współpraca z przewoźnikami, pozwala na wysyłkę towarów o różnych gabarytach. Dla mniejszych przesyłek zapewniony jest najszybszy transport. Przesyłki drobnicowe dostarczane są w ciągu 24 lub 48 godzin na terenie całego kraju;
  • Transport międzynarodowy - przewozy realizowane są w oparciu o system hubów i magazynów co zapewnia większe możliwości dotarcia nawet do odległych miejsc w całej europie.

Projekt Cargo

W przypadku niekonwencjonalnych i ponadgabarytowych ładunków, które mają zostać dostarczone w odległe zakątki świata, przewoźnik oferuje kompleksową obsługę. Posiada wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tym zakresie. Projekty realizowane są na całym świecie, mają zapewnioną kompleksową obsługę przegląd kosztów i wybór najbardziej optymalnego środka transportu, analiza możliwości i wybranie najlepszej trasy przesyłek, doradztwo w zakresie niezbędnej dokumentacji i pomoc w obsłudze formalności, monitoring kosztów oraz raportowanie o statusie przesyłki na każdym etapie transportu. Wszystkie zapytania koordynowanie przez BPS zapewniają błyskawiczną realizację.

Wszystko w jednym miejscu

Jeżeli tylko mieszkasz w Rzeszowie, nie musisz już biegać od kuriera do kuriera, lub bezcelowo błądzić po stronach internetowych, szukając dla siebie najlepszych i najtańszych rozwiązań. Skorzystaj z formularza na naszej stronie i wybierz kuriera Rohlig Suus za pośrednictwem firmy BPS. Pomożemy Tobie na każdym etapie realizacji twojego zamówienia i dopasujemy najlepsze rozwiązanie. Z nami przebrniesz przez proces wysyłki w sposób łagodny i bez nerwów. Bez względu na to jaką przesyłkę chcesz wysłać, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń