Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS SŁUPSK

Słupsk oferuje szeroką gamę tanich wysyłek kurierskich, dzięki naszej platformie internetowej. Wysokiej jakości usługi kurierskie niemieckiej firmy Rohlig Suus są już dostępne na terenie Polski. Firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na polskim rynku to bezpieczeństwo i pewność, że powierzona im przesyłka dotrze pod wskazany adres w określonym terminie, bez względu na okoliczności. Wykorzystuje wszelkie dostępne środki transportu, w powietrzu, na lądzie i morskie. Na szczególną uwagę zasługują przesyłki paletowe, dostarczane na czas wspierają relacje B2B. Nie mamy ograniczeń, wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu, bez kosmicznie wygórowanych kosztów, nasze umowy partnerskie pozwalają wynegocjować indywidualne warunki dla Ciebie. Wiele firm kurierskich umożliwia indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wygodny system on-line oraz fachowa obsługa doświadczonych pracowników, sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku dostaw przesyłek kurierskich w Słupsku.

Niemiecka firma Rohlig Suus to rozwiązanie dla dostaw paletowych

Wśród wielu kurierów, których usługi oferujemy, znajdziesz niemiecką firmę Rohlig Suus, która posiada wieloletnią tradycję oraz doświadczenie w świadczeniu usług transportowych. Ten jeden z nielicznych przewoźników o globalnym zasięgu na terenie Polski oraz świata gwarantuje usługi dostaw paletowych na najwyższym poziomie. Własny zasób samochodów transportowych, sprawia, że dostarczymy Twoją przesyłkę w terminie najkrótszym, nawet do 24 godzin. Klienci często korzystają z tych usług, ponieważ wiarygodność firmy Rohlig Suus gwarantuje bezpieczeństwo przesyłek i szybkość ich dostarczenia. Połączenie standardów obsługi BPS i dostaw przesyłek kurierskich Rohlig Suus zaowocowało pakietem, który bardzo chętnie wybierają nasi klienci. Ponadto stały kontakt, bezpośrednio z kurierem ułatwia komunikację i przyspiesza cały proces logistyczny. Warto nam zaufać!

Zamów na kurierbps.pl kuriera Rohlig Suus do Twojej firmy

Prosta aplikacja umożliwiająca zamówienie kuriera wprost z własnego fotela to jedno z wielu udogodnień jakie oferujemy. Wystarczy wypełnić dane odbioru oraz miejsca dostarczenia przesyłki kuriera Rohling Suus, wybrania najwygodniejszej opcji i dokonać opłaty za pomocą przelewu bądź jednego z wygodnych systemów płatności jak PayU. A jeśli zdecydujesz się na dłuższą współpracę to podpiszemy umową, dzięki której rozliczysz się z nami bezgotówkowo. Będziesz otrzymywać faktury z 14-sto dniowym terminem płatności. Oferujemy możliwość negocjacji cen i indywidualne podejście do każdego klienta. W Słupsku tani kurier Rohlig Suus jest dostępny w każdym momencie. My dbamy o całą logistykę Twojej firmy, jesteśmy też wiarygodnym partnerem dla osób indywidualnych. Gdy przesyłka opuści Twoje ręce, to w każdym momencie możesz śledzić jej drogę dzięki praktycznej onlinowej aplikacji. Wszystko załatwiamy sprawnie, kompetentnie i bez zbędnych formalności.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń