Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS SOPOT

W Sopocie możesz już dziś wysłać paczkę godnym polecenia kurierem Rohlig Suus. Firma kurierska BPS, która istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat, z pewnością wie jak szybko i bezpiecznie dostarczyć Twoją przesyłkę. Rozwiązania logistyczne na najwyższym poziomie w kraju i za granicą, dostarczamy bez ograniczeń. Jeśli zachodzi konieczność, wykorzystujemy wszelkie dostępne środki transportu, twoja paczka dotrze na miejsce drogą lądową, powietrzną lub morską, w zależności od potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz kompleksową usługę w zakresie dostarczenia przesyłek listowych, oraz paczek różnego typu. Specjalizujemy się w przesyłkach paletowych, wspierając jednocześnie relacje B2B. Nie ogranicza nas nic, dlatego z chęcią podejmujemy nowe wyzwania starając się sprostać wygórowanym oczekiwaniom klientów biznesowych indywidualnych. Mamy w zanadrzu ofertę transportu dedykowanego lub specjalnego, a wielość oferowanych usług ułatwia dobór odpowiedniej drogi transportu.

Rohlig Suus jest godny polecenia

Jednym z naszych dostarczycieli jest firma Rohlig Suus, niemiecka firma spedycyjna z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem. To im decydujemy się powierzyć przesyłki, jest to jeden z niewielu przewoźników o globalnym zasięgu na terenie Polski. Ponadto wysoka jakość usług i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach procesy łańcucha dostaw stawiają firmę Rohlig Suus na czołowym miejscu w dostarczaniu dostaw paletowych. Własna flota samochodów transportowych umożliwia doręczanie przesyłek w najkrótszym terminie 24 lub 48 godzin. Dlatego nasi klienci biznesowi z chęcią korzystają z tych usług. Wiarygodność, bezpieczeństwo i szybkość to główne zalety kurierów Rohlig Suus, a połączenie sił z BPS zaowocowało mianem najlepszego Operatora Logistycznego na Pomorzu. Mamy konkurencyjne ceny i współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami polskimi i zagranicznymi.

Skorzystaj z oferty kurierbps.pl i zamów kuriera Rohlig Suus już dziś!

U nas możesz negocjować ceny, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Wiele umów partnerski ułatwia nam bycie elastycznym i dostosowanie się do potrzeb klienta. Dziś w Sopocie z łatwością nadasz każdą paczkę i przesyłkę, a my zapewnimy sprawną logistykę i odpowiadamy za terminy i inne dane zamówienia. Oferujemy rozliczenia bezgotówkowe na podstawie podpisanej umowy oraz faktury VAT z 14-sto dniowym terminem płatności. Dzięki platformie kurierbps.pl sprawnie załatwisz wszystko on-line, z łatwością zamówisz kuriera w Sopocie oraz będziesz mógł śledzić przesyłkę, możesz też skorzystać z oferty dostawy przesyłki kurierskiej na konkretną godzinę. Nie rejestrujesz się u wszystkich przewoźników, tylko w jednym miejscu, płatności dokonujesz za pomocą przelewu, bądź wygodnych systemów transakcyjnych. Bez wychodzenia z domu bądź firmy zarządzasz całym transportem i logistyką. Masz bezpośredni kontakt telefoniczny z kurierem, więc jest on do pełnej dyspozycji, specjalnie dla Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty usług kurierskich w Sopocie.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń