Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS SZCZECIN

Rohlig Suus to firma logistyczna znana na całym świecie, z której usług korzystają rzesze zadowolonych klientów. Teraz dzięki naszej firmie, można nadawać paczki z firmą Rohlig Suus również ze Szczecina. Dlaczego warto zaufać temu przewoźnikowi? Firma zapewnia obsługę logistyczną na wszystkich kontynentach. Procesy transportowe realizowane są głównie w oparciu o fracht drogowy. morski. Oferuje również usługi celne i projekty cargo, czyli transport ładunków ponadgabarytowych. Z BPS za pośrednictwem firmy Rohlig Suus wyślesz przedmioty do najdalszych zakątków świata - dzięki sprawnemu systemowi dostaw, firma jest w stanie dostarczyć paczkę nawet w ciągu jednej doby. W całej Europie przedsiębiorstwo posiada ponad 220 regularnych połączeń drobnicowych. Firma ma w Polsce kilkanaście oddziałów i własne agencje celne. Zatrudnia ponad 1000 osób, dzięki czemu zapewnia sprawną dostawę paczek.

Transport drogowy z Rohlig Suus

Firma posiada własny system drobnicowy i dostarcza paczki na terenie Polski nawet w ciągu jednej doby. Siatka połączeń drobnicowych jest niezwykle szeroka. Firma, mając na uwadze dobro swoich klientów, oferuje również przesyłki ekspresowe. Dzięki takiej usłudze, istnieje możliwość wysłania paczki w dowolne miejsce na terenie całego świata, w ekspresowym tempie. Rohlig Suus współpracuje ze znanymi partnerami oraz rzetelnymi jednostkami.

Dlaczego warto wybrać kuriera BPS?

Korzystanie z usług pośredników kurierskich ma wiele zalet. Firma BPS ma podpisane umowy z najlepszymi i największymi firmami na całym świecie, które oferują różne rodzaje transportów, zarówno drogą lądową, jak i powietrzną czy morską. BPS zapewnia przy tym najatrakcyjniejsze ceny. Wiemy, jak istotny jest czas - to często on decyduje o tym, czy klient zdecyduje się na zamówienie danego towaru. Jeśli prowadzisz sklep internetowy to niezwykle istotne jest, aby Twój towar błyskawicznie doszedł na czas, w konkurencyjnej cenie. Korzystając z BPS możesz na nią liczyć. Przesyłki kurierskie są zdecydowanie szybsze niż tradycyjna poczta, dlatego też coraz więcej osób korzysta z tego rozwiązania. Bardzo wiele firm dostarcza przesyłki bezpośrednio do rąk adresata. Firmy kurierskie oferują również bardzo wiele dodatkowych usług. Możesz poprosić o wysłanie SMS, który potwierdzi, gdzie znajduje się Twoja paczka.

Z BPS najtaniej

Działamy na rynku od wielu lat i mamy niskie ceny. Dlaczego? To lata współpracy i działalności na wielu rynkach. Z nami wyślesz paczkę z dowolnego miejsca w Polsce w dowolne miejsce na całym świecie. I to bez zbędnych formalności. To my zajmujemy się wszelkimi dokumentami czy opłatami celnymi, a Ty nie musisz się niczym martwić. Pośrednik kurierski to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i stresu. Z nami zaoszczędzisz spore sumy pieniędzy. Mamy wynegocjowane zniżki z naszymi przewoźnikami, a wysyłając więcej towaru na pewno odczujesz różnicę. BPS zaufały duże przedsiębiorstwa oraz małe firmy, które wysyłają niewielkie ilości towaru. Mamy bardzo dobrą opinię na rynku. Doświadczony pośrednik to idealne rozwiązanie zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Korzystanie z naszego serwisu jest niezwykle proste, a nasi doświadczeni pracownicy pomogą wybrać najlepszą opcję dostawy towaru do adresata.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń