Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS TORUŃ

Firma kurierska BPS oferuje kompleksowe usługi kurierskie na najwyższym poziomie - nasi pracownicy obsługują przesyłki z całego kraju, choć największe grono naszych klientów znajduje się w Trójmieście. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy wypełnić prosty formularz wysyłkowy, który znajdziecie na naszej stronie i zapoznać się z obecnym tu cennikiem - każdy krok jest wręcz dziecinnie prosty! Przesyłki krajowe to tylko niewielka część działalności firmy - obsługujemy również przesyłki paletowe. We współpracy z najlepszymi przewoźnikami z Polski i zagranicy, umożliwiamy również nadawanie i odbieranie paczek spoza granic kraju. Jednym z naszych partnerów jest firma Rohlig Suus, która działa w Polsce od 1989 roku. Zakres usług przedsiębiorstwa jest ogromny - od transportu drogowego i lotniczego, poprzez logistykę kontraktową aż po wsparcie procesów logistycznych w rozwijającej się branży e-commerce. Rohlig Suus to bogaty pakiet usług kurierskich i logistycznych dedykowany zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

Przesyłki Rohlig Suus - tani kurier w Toruniu

Za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej BPS , możesz skorzystać z usług kurierskich firmy Rohlig Suus - w dbałości o jakość obsługi, firma oferuje również możliwość śledzenia statusu powierzonych jej przesyłek. Standardowe usługi kurierskie objęte są ubezpieczeniem w ramach OC spedytora. Usługi Rohling Suus to przede wszystkim doskonała propozycja dla mniejszych i większych firm, szczególnie dla podmiotów z branży e-commerce. Poza standardowymi przesyłkami krajowymi i zagranicznymi Rohlig Suus organizuje również transport, m.in. towarów niebezpiecznych oraz przesyłek ponadgabarytowych.

Wysyłaj przesyłki i większe ładunki z Rohlig Suus

Za pomocą prostego formularza, który znajdziesz na naszej stronie możesz nadawać przesyłki krajowe i zagraniczne o różnej wadze i rozmiarach, również ładunki niestandardowe. Jedną z opcji jest możliwość skorzystania z usług jednego z naszych partnerów, w tym firmy Rohlig Suus. Pierwszym krokiem, który należy wykonać jest zważenie i zmierzenie przesyłki - oszacowanie jej wagi i wielkości pozwoli Ci przejść do kolejnego kroku, czyli wyceny paczki. Obecny na stronie cennik i formularz to praktyczne narzędzia, które w szybki i łatwy sposób przeprowadzą przez cały proces - wszystko to w domu i bez zbędnych formalności. Każdy z naszych klientów może również skorzystać z oferowanych usług dodatkowych - zależnie od indywidualnych preferencji. Wśród nich znajdują się m.in.: dodatkowe ubezpieczenie zawartości, opcja wysyłki ekspresowej oraz pobraniowej. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności - możesz to zrobić szybkim i bezpiecznym przelewem internetowym lub w banku.

Kurier BPS i Rohlig Suus - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw oferujących szeroki wachlarz usług kurierskich i spedycyjnych - tym co nas wyróżnia jest współpraca z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami. To dzięki nim możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny i wysoki poziom obsługi oraz szybkie dostawy - większość z nich wykonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania zlecenia. Jednym z naszych atutów są również nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy każdego dnia dbają o to, by wszystkie przesyłki docierały na czas w najdalsze zakątki świata. Konsultanci obsługujący infolinię, której numer widnieje na naszej stronie, chętnie odpowiadają na pytania i pomagają dopasować rodzaj usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasza oferta skierowana jest do klienta prywatnego i firmowego - nie zapominamy również o ciągle rozwijającej się branży e-commerce. Aby poznać nas bliżej, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową - tam znajdziesz formularz, cennik i wszystkie niezbędne informacje na temat naszej działalności. Jeśli masz pytania zadzwoń do naszego działu obsługi klienta lub działu sprzedaży.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń