Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS WROCŁAW

Firma Rohlig Suus swoją działalność na rynku rozpoczęła w 1990 roku. Przedsiębiorstwo dysponuje szerokim zakresem usług skierowanych do klientów indywidualnych, jak i firm. Ich główną misją jest satysfakcja klienta oraz świadczenie usług w zgodzie z zachowaniem standardów jakościowych. Posiada ogromną przewagę nad innymi firmami kurierskimi, gdyż poza standardowym transportem drogowym, posiada ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych. Ceny za transporty BPS są konkurencyjne i otrzymujesz zapewnienie, iż przesyłka dojdzie pod wskazany adres bez opóźnienia.

Kurier Wrocław - Tanio i błyskawicznie

Mieszkasz na terenie Wrocławia i poprzednia firma kurierska nie dostarczyła Twojej paczki na czas? Nie widzisz rozwiązania dla tej sytuacji, a liczy się dla Ciebie jakość i dobra cena? Mamy dla Ciebie świetną propozycję, mianowicie jest to firma Rohlig Suus, której ceny przesyłek są konkurencyjne, a dodatkowym atutem jest fakt, że Twoja przesyłka trafi do odbiorcy w ciągu 24h. Kiedy nadasz przesyłkę masz możliwość śledzenia jej za pomocą strony internetowej. To jedna z wielu zalet, jakie oferuje Rohlig Suus. Na dodatek masz możliwość skorzystania z dostarczenia przesyłki w systemie “burta,burta “ a jej odbiorca zostanie wcześniej poinformowany telefonicznie o zbliżającej się wizycie kuriera. Jeśli aktualnie będzie on poza domem, kurier może ustalić godzinę lub inne miejsce, gdzie dostarczy paczkę. Firma BPS docenia zalety serwisu firmy Rohlig Suus.. Doświadczenie i jakość to podstawa, dlatego nie zwlekaj i koniecznie skorzystaj z taniego kuriera na terenie Wrocławia.

Bezpieczne paczki!

W przypadku wysyłania paczki, poza ceną, niezwykle istotną rzeczą jest także bezpieczeństwo przesyłanych towarów. Z nami masz pewność, że Twoja paczka dojdzie we wskazany adres. Jeśli decydujesz się na regularne przesyłki z Rohlig Suus, skontaktuj się z naszym działem handlowym być może będzie możliwość zastosowania lepszych rozwiązań finansowych. Liczy się dla nas Twoja opinia i zadowolenie.

Jak korzystać z usług Rohlig Suus? Łatwo i przyjemnie!

Nadanie przesyłki to bardzo proste zadanie, ale należy zachować podstawowe zasady, aby mieć pewność, że przesyłka trafi we wskazane miejsce. Wszystkie informacje, które potrzebne są do zabezpieczenia towaru, podane są w sposób zrozumiały na stronie internetowej. Jeśli jedna z informacji jest dla Ciebie niejasna, nie martw się - na naszej infolinii uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. Na stronie BPS masz możliwość złożenia zapytania ofertowego dotyczącego danej przesyłki. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i ustali wszystkie informacje, które są potrzebne do realizacji zlecenia, a następnie skontaktuje Cię z kurierem. Firma działa na terenie całej Polski, a także we Wrocławiu. Jakość i niska cena to dwa nasze priorytety. Koniecznie sprawdź, jakie wysyłanie może być łatwe.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń