Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS ZIELONA GÓRA

Przesyłanie i odbieranie paczek jest dzisiaj na porządku dziennym i nikogo już nie dziwią dostawcy różnych firm kurierskich, którzy rozwożą paczki praktycznie całą dobę. Dzięki takim przedsiębiorstwom nadana paczka potrafi przemierzyć setki kilometrów w ciągu kilkunastu godzin i praktycznie z dnia na dzień znaleźć się na drugiej stronie globu. Jedną z takich firm kurierskich w Polsce jest BPS, Business Pack Service, założony w 1998 roku na terenie Trójmiasta. W ciągu ponad 20 lat swojej obecności na rynku BPS znacznie rozszerzył swoją działalność, dostarczając przesyłki na teren całej Polski oraz poza jej granicami. W związku z szybkim rozwojem firma ta nawiązała wieloletnie i owocne współprace z innymi firmami zajmującymi się logistyką i spedycją. Jedną z takich firm jest niemiecki Rohlig Suus, działający prężnie między innymi w Zielonej Górze. Dzięki nowoczesnemu serwisowi internetowemu klienci z łatwością mogą na stronie kurierpbs.pl złożyć zamówienie kuriera, wybrać firmę przewoźniczą, sprawdzić cennik, a nawet stale śledzić przebieg dostarczania paczki.

Nadanie paczki z Rohlig Suus

Przedsiębiorstwo Rohlig Suus powstało na rynku transportowym nieco wcześniej niż BPS, bo w 1989 roku. Od samego początku swojego istnienia oferowała klientom obsługę logistyczną na wszystkich kontynentach. Dysponuje do tego odpowiednim sprzętem oraz korzysta ze środków transportu drogowego, powietrznego a nawet wodnego, po to, by zapewnić wszechstronną i możliwie najszybszą możliwość dostarczenia przesyłki do odbiorcy. W swojej ofercie zawiera również projekt Cargo, polegający na obsłudze ładunków ponadgabarytowych. BPS dokłada wszelkich starań aby każdy klient, niezależnie od tego, czy jest to osoba prywatna czy firma o zasięgu światowym, była zadowolona z najwyższej jakości usług. Współpracując z BPS Rohlig Suus korzysta ze stworzonego przez siebie systemu dystrybucji drobnicowej, dzięki któremu czas jaki pokonuje przesyłka zamyka się w 24 godzinach

Niskie ceny tylko w BPS

Kurier BPS dokonuje wszelkich starań by kompleksowo obsłużyć swoich klientów. Oferuje on konkurencyjne ceny, których nie znajdziesz u innych przedsiębiorców. BPS stara się stale obniżać ceny swoich usług bez zaniżania oferowanych standardów. Jeśli masz zamiar nadać paletę w Zielonej Górze i chcesz, żeby pośrednikiem w dostawie była firma Rohlig Suus, wystarczy wypełnić jasny i klarowny formularz zgłoszeniowy, zabezpieczyć odpowiednio paletę aby mieć pewność, że nie zostanie uszkodzona i czekać na zamówionego kuriera, który zajmie się jej dalszą drogą.

Dlaczego warto wybrać usługi Rohlig Suus?

Usługi kurierskie i logistyczne oferuje wiele firm przewoźniczych, których jest coraz więcej. Dlaczego więc zachęcamy do korzystania z usług Rohlig Suus? Na to pytanie odpowiedź jest bardzo prosta. Rohlig Suus to precyzyjna i rzetelna firma działająca od wielu lat na rynku. Jako jedyna oferuje bardzo szeroki wachlarz swoich usług. Stale poszukuje nowych i szybszych rozwiązań w dziedzinie przewozu i dostarczania palet na każdym kontynencie. Ponadto wprowadza innowacyjne rozwiązania na rzecz środowiska naturalnego, które chce chronić. Wszystkie te aspekty umożliwiają jednoczesne i automatyczne zwalnianie i przyspieszanie samochodów dostawczych. Skorzystaj z usług Rohlig Suus za pośrednictwem BPS i ciesz się szybkim i bezpiecznym transportem swojej przesyłki.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń