Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Przesyłki międzynarodowe drogowe

OFERTA PRZESYŁEK MIĘDZYNARODOWYCH DROGOWYCH

Przesyłki międzynarodowe drogowe to ekonomiczny transport towarów realizowanych w systemie "od drzwi do drzwi" do krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu logistycznym, oraz dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami zapewniamy bezpośrednie i bezpieczne doręczenie Twojego towaru.

Transport międzynarodowy drogowy realizujemy za pośrednictwem sprawdzonych przewoźników, takich jak DPD, GLS, UPS, Rohlig-Suus, DHL oraz wielu innych sprawdzonych spedytorów. Korzystając z naszych usług, możesz nadać paczki i palety bez wychodzenia z domu. Sprawdź i wybierz usługę najlepszą dla siebie.

Jako firma specjalizujemy się w pośrednictwie zleceń kurierskich pomiędzy naszymi Klientami a kurierami. Wysyłając przesyłki za pośrednictwem BPS, korzystasz z usług kurierskich dostarczanych przez najlepszych przewoźników i międzynarodowych specjalistów. Dodatkowo nadania, jak i doręczenia w obrębie Trójmiasta realizujemy za pośrednictwem naszych kurierów BPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Państwa największy wymaganiom. Co dla innych jest niemożliwe, u nas jest standardem! Wysyłając przesyłki za pośrednictwem BPS masz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Doręczenie jest możliwe już w ciągu dwóch dni roboczych!
W transporcie międzynarodowym przesyłki przechodzą przez wiele pośrednich sortowni przewoźników, ma na to wpływ poziom skomplikowania różnych form transportu, jakie wymagane są aby dotrzeć do danego państwa, dlatego koszt transportu oraz czas doręczenia przesyłki uzależniony jest od kraju nadania i doręczenia przesyłki –  na terenie Unii Europejskiej doręczenie trwa od 2 do 5 dni roboczych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w transporcie przesyłek międzynarodowych, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług, oraz pewność, że wybrany przez Państwa kurier międzynarodowy dowiezie przesyłkę w jak najszybszym czasie i w idealnym stanie.

W przypadku wysłania paczki poza granice Unii Europejskiej istnieją również dodatkowe procedury celne. Wysyłka paczki do Szwajcarii bądź Norwegii? Nic prostszego - korzystając z usług BPS pomożemy Państwu w szybki i prosty sposób przejść przez formalności związane z odprawą celną.

Za pomocą naszej platformy on-line zamówicie Państwo kuriera w prosty i szybki sposób bez konieczności logowania się, podpisywania umów czy deklarowania liczby wysyłek miesięcznych.
Wystarczy złożyć zamówienie przez naszą stronę internetową www.kurierbps.pl oraz opłacić ją z wykorzystaniem szybkich systemów płatności. Można również zapłacić poprzez zwykły przelew przesyłając e-mailem potwierdzenie przelewu, aby przyspieszyć procedurę. Sprawdź jakie to proste!

 

Wyślij prośbę o wycenę indywidualną:
Dla zagranicznych przesyłek ponadgabarytowych przygotowujemy oferty indywidualne.
Wyślij zapytanie na wyceny@kurierbps.pl ze wskazaniem wagi i wymiarów przesyłki oraz kodów pocztowych Nadawcy i Odbiorcy a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia specjalnej wyceny.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń