Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Przesyłki międzynarodowe kurier Rohlig Suus cennik

Cennik przesyłek międzynarodowych BPS

Serwis wysyłkowy BPS to marka oferująca usługi kurierskie na najwyższym poziomie. W swojej ponad 20-letniej działalności zyskaliśmy sympatię wielu tysięcy zadowolonych klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Jesteśmy firmą pośredniczącą w kontaktach pomiędzy klientami a firmami kurierskimi. Oferujemy szybki i przede wszystkim bezpieczny transport przesyłek krajowych i międzynarodowych. Jedną z naszych największych zalet jest przystępny i jednocześnie elastyczny cennik międzynarodowy Rohlig Suus. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jako firma pośrednicząca jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień. Każdego dnia dostarczamy tysiące przesyłek do ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Za pośrednictwem BPS możesz wysłać przesyłkę m.inn. na wyspy Salomona, Zimbabwe, jak również do Puerto Rico. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z międzynarodowymi firmami przewozowymi, takimi jak Rohlig Suus, która daje nam możliwość transportu przesyłek drogą lądową, powietrzną, kolejową, a także morską. Dzięki szeroko rozwiniętej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować możliwie najniższe koszty wysyłki na rynku.

ROHLIG SUUS - najtańszy przewoźnik międzynarodowy

Rohlig Suus to przedsiębiorstwo oferujące usługi w zakresie zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw. Na polskim rynku marka zaczęła swoją działalność prawie 30 lat temu i nadal kontynuuje ją z dużym powodzeniem. Obecnie Rohlig Suus realizuje zlecenia wysyłkowe przy użyciu wszelkich możliwych form transportu, choć najczęściej wykorzystywaną formą jest fracht lotniczy oraz morski.

Dzięki prężnie rozwijającej się współpracy pomiędzy naszym przedsiębiorstwem BPS a firmą przewozową Rohlig Suus jesteśmy w stanie zaproponować Ci możliwie najkorzystniejsze warunki cenowe na rynku. Nasz cennik międzynarodowy Rohlig Suus obejmuje transport do ponad 220 krajów na całym świecie. Szczegółową wycenę przesyłki możesz poznać jeszcze przed złożeniem zamówienia. Wystarczy, że wejdziesz na naszą platformę internetową kurierbps.pl i podasz szczegółowe dane dotyczące przesyłki. W kilka chwil dostaniesz kompleksową wycenę, która ustalana jest indywidualnie do każdej przesyłki.

BPS - wysyłka paczek bez żadnych ukrytych kosztów!

Decydując się na skorzystanie z usług wysyłkowych do innego Państwa zastanawiasz się, jak duże koszty z tym związane będziesz musiał ponieść? Z KurierBPS możesz być o to spokojny! Oferujemy szereg kompleksowych usług wysyłkowych, z których każdy wybierze odpowiednią dla siebie formę wysyłki. Pakiet wielu korzyści oraz atrakcyjne obniżki cenowe pozwolą nadać Ci przesyłkę do nawet najodleglejszego zakątka świata, nie obciążając przy tym Twojego domowego budżetu.

Nadając przesyłkę międzynarodową za naszym pośrednictwem masz gwarancję, że dotrze ona w możliwie najkrótszym czasie. W zależności od jej gabarytów, kraju do którego ma być dostarczona, a także formy transportu nasze ceny wahają się od kilkunastu do kilkuset złotych. Cennik dla standardowych przesyłek międzynarodowych kopertowych, paczek czy palet uzyskasz bezpośrednio na naszej stronie kurierbps.pl, na której należy określić realny wymiar przesyłki oraz podać kraj jej nadania oraz odbioru. Wszystkie przesyłki międzynarodowe obsługiwane przez KurierBPS mają wliczoną opłatę celną, dzięki czemu nie musisz się martwić, że spotka Cię niemiła niespodzianka w postaci dodatkowych kosztów związanych z opłatą celną.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

KurierBPS to liczne grono pracowników, którzy każdego dnia udzielają fachowej pomocy w zakresie wysyłek międzynarodowych. Dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące wysyłek międzynarodowych skontaktuj się z naszym specjalistą dzwoniąc pod nr tel. +48 58 341 41 41. Natomiast jeżeli chcesz nadać przesyłkę międzynarodową o wymiarach ponadgabarytowych, napisz do nas na adres mailowy wyceny@kurierbps.pl. W treści maila podaj realne wymiary przesyłki, wagę oraz kod pocztowy nadawcy, jak i odbiorcy. Nasz pracownik przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę przesyłki i skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty. Zapraszamy do współpracy!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń